Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Tarptautiniai protokolai

Tarptautiniai protokolai

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Etinės vadovo pareigos. Vadovavimo sutarimui pasiekti ypatumai. Vadovo savybės. Kaip mes bendraujame? Sąmoningas bendravimas. Išvados.

Ištrauka

Dalykinio bendravimo "iš viršaus į apačia", t.y. vadovo santykio su pavaldiniu, taisyklę galima būtų nusakyti perfrazavus J.Kanto skelbtą kategorinį imperatyvą: " Elkis su pavaldiniu taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi viršininkas ".Dalykinio bendravimo menas ir sėkmė daugeliu atveju nusakomi tomis etinėmis normomis ir principais, kuriu laikosi viršininkas, bendraudamas su pavaldiniais.Kai sakome " normos ir principai ",tai turime galvoje etinį elgesį tarnyboje.Šitomis normomis remiamasi priimant sprendimus valdymo procese.Jais pasireiškia tarnybinė disciplina, lemianti dalykinį bendravimą.
Jei vadovas nesilaiko dalykinio bendravimo su pavaldiniais etikos, tai darbuotojai pajunta kolektyve diskomfortą ir moralinį nesaugumą.Vadovo bendravimas su darbuotojais turi įtakos dalykinio bendravimo charakteriui, ir daugeliu atveju nulemia jo moralinį psichologinį klimatą.Būtent šitame lygmenyje pirmiausia ir formuojasi moralinio elgesio etalonai ir pavyzdžiai.
Keletas iš svarbesnių moralinio elgesio reikalavimų:
Stenkitės paversti savo organizaciją darniu kolektyvu, kuris laikytusi aukštų moralinio bendravimo normų.Pasistenkite bendradarbiams išaiškinti organizacijos tikslus, kad juos suvoktų ir priimtų kaip savus.Žmogus tik tuomet jaus moralinį ir psichologinį komfortą, kai identifikuos save su kolektyvu kartu išlikdamas individualybe ir matydamas, kad yra gerbiamas toks, koks jis yra.
Kilus problemoms ir sunkumams, dėl nesąžiningumo, vadovui dera išsiaiškinti visas jos priežastis.Jei tai yra neišmanymo pasekmė, nedera be galo priekaištauti pavaldiniui dėl jo silpnybių ir trūkumų.Reikia pagalvoti, ką jūs galite padaryti, kad padėtumėte jam tuos trūkumus įveikti.Pasiremkite jo asmenybės stipriosiomis savybėmis.
Jeigu bendradarbis neatliko jūsų norodymo, reikia leisti jam suprasti, kad jūs žinote apie tai, priešingu atveju jis manys,kad jam pavyko jus apgauti.Be to, jei vadovas nenurodė pavaldiniui jo veiklos trūkumų, tai jis tiesiog neįvykdė savo įsipareigojimų ir pasielgė neetiškai.
Todėl referato tikslas – išsąmiai išanalizuoti, kaip pavaldiniai ir vadovas turi bendrauti, venkti konfliktų ir spręsti juos, didžiausias dėmesys čia skirtas , kaip mes į konfliktus reaguojame, nes nuo mūsų reakcijos į jau iškilusį ar potencialų konfliktą priklauso, ar jo galima išvengti, ar galima išspręsti jau iškilusi, ar leisti jam pavirsti didžiule nesantaika.Siekiant šio tikslo, referate formuojami šie uždaviniai:

• išanalizuoti kokie yra konfliktai;
• atpažintį asmenybių tipus dalyvaujančių konflikte;
• paanalizuoti kaip mokame bendrauti;
• įvertinti derybų principus.

Tyrimo metodai – mokslinės literatūros analizė.Joje gausu labai naudingos ir veiksmingos informacijos apie tai, kaip gyventi konfliktų kupiname pasaulyje.Kiekvienas dirbantis verslo pasaulyje, žino du dalykus: jis kupinas konfliktų, o galimybių juos išspręsti labai nedaug. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-06
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis17.71 KB
AutoriusVIDA
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVakarų Lietuvos verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tarptautiniai protokolai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Vakarų Lietuvos verslo kolegija
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą