Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketas (4)

Etiketas (4)

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Etiketo paskirtis. Dorovė ir etiketas. Etiketo turinys. Profesinis etiketas. Etiketas kasdieną. Pasisveikinimas ir susipažinimas. Prie stalo. Vyrų etiketas. Kalbos kultūra. Pokalbiai telefonu. Artimųjų aplinkoje, mokykloje, darbe. Šeimoje. Svečiuose. Su draugais. Mokykloje. Darbe. Išvados.

Ištrauka

Kodėl vienas žmogus patrauklus, o kitas atgrasus ir atstumiantis? Kodėl su vienu norime bendrauti, o kito vengiame iš tolo? Visi šie klausimai įeina į etiketo taisykles, kurios apibūdina kaip žmogus turi elgtis kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Todėl į šiuos klausymus mėginsiu atsakyti savo darbe.
Savo darbe pirmiausia paminėsiu "Etiketo paskirtį". Tuo noriu pabrėžti etiketo svarbą mūsų gyvenime. Svarbu yra paminėti, kad etiketo žinojimas palengvina kiekvieno žmogaus gyvenimą, nurodo kaip elgtis atsidūrus nepatogioje situacijoje ir pan. Norėsiu pabrėžti, svarbiausia yra tai, kad žmogui neužtenka žinoti vien etiketo taisyklių norint būti kultūringu, visų mylimu ir gerbiamu. Svarbiausia yra pažinti save, žmogus tūri būti turtingas vidumi. Etiketo išmanymas tik tobulina žmogų, bet, kad ir koks išsamus jis būtų, nenurodo kaip elgtis kiekvienoje situacijoje.
Po viso šito paminėsiu dorovės ir etiketo sąsają. Čia apibūdinsiu dorovines normas, Žmogaus dorovinę kultūrą, jos svarbą.
Papasakosiu ir apie etiketo turinį. Pabrėšiu kas jį nusako.
Savo darbe paliesiu taip pat ir profesinį etiketą. Paminėsiu kokias etiketo taisykles pabrėžia profesinė etika. Koks turėtų būti profesinis etiketas ir kt.
Didžiausią referato dalį apims "Etiketas kasdieną. Čia pasistengsiu trumpai pakalbėti, kaip žmogus tūri elgtis įvairiose situacijose, su kuriomis susiduria kiekvieną dieną. Kokios etiketo taisyklės pabrėžiamos tokioms situacijoms. Visa tai papasakosiu atskirais punktais, kurie apims: " Pasisveikinimas ir susipažinimas; "Prie stalo"; "Vyrų etiketas"; " Kalbos kultūra"; "Pokalbiai telefonu".
Viso darbo pabaigą apims Etiketo taisyklės artimųjų aplinkoje. Čia pakalbėsiu kaip mes turime elgtis su savo artimais žmonėmis, kad ir mums ir mūsų artimiesiem gyvenimas būtu lengvesnis, linksmesnis ir džiuginantis... ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-20
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis24.92 KB
AutoriusŽivilė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Etiketas (4) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą