Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Labdaringi renginiai ir etiketas

Labdaringi renginiai ir etiketas

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Pakvietimas ir apranga. Atsakymas į pakvietimą. Atvykimas į renginį. Vaišės. Kaip sodinti svečius prie stalo. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Aperityvas ir švediškas stalas. Dar keli reikalavimai labdaros renginiams. Išvados. Santrauka.

Ištrauka

Mūsų laikotarpiai - tai radikalių permainų metas. Spartėjanti urbanizacija, spartus technologijų vystymasis, žmonių mobilumas, nuolatinis stresas ir daugelis šiandieninio gyvenimo apsektų pakeičia daugelį įprastinių, tradicinių gyvenimo sričių. Tie pokyčiai atsiliepia tiek žmogaus socialiniai raidai, tiek žmonių tarpusavio santykiams, tiek kitoms sritims. Neretai jie sukelia įvairias socialines problemas, todėl, savaime suprantama, iškyla ir būtinybė jas spręsti, pasitelkiant visos visuomenės ir kiekvieno piliečio jėgas.
Labdaros renginiai, akcijos šiandieną tapo vienas iš labiausiai paplitusių būdų ir priemonių atkreipti visuomenės dėmesį į aktualias socialines problemas, visuomeninius sunkumus ir įjungti visą visuomenę į šių sunkumų ir problemų sprendimą. Tokie renginiai ir akcijos ne tik padeda atkreipti visuomenės dėmesį į egzistuojančias problemas, bet taip pat didina kiekvieno visuomenės nario pilietiškumą, aktyvų dalyvavimą valstybės gyvenime. Tačiau rengiant labdaros renginius, akcijas, vakarus būtina nepamiršti ir apie etiketo reikalavimus, keliamus tokiems renginiams.
Darbo tikslas – išanalizuoti labdaros renginių, akcijų, koncertų etiketą.
Darbo uždaviniai:
1. Aprašyti labdaros renginių etiketo reikalavimus pakvietimams ir aprangai;
2. Išanalizuoti labdaros renginių etiketo taisykles, keliamas vaišių organizavimui;
3. Apžvelgti pagrindinius labdaros renginių organizavimo aspektus.
Darbo objektas - labdaros renginių, akcijų, koncertų etiketas.

Žodis "etiketas" reiškia "bilietą" arba "kortelę" ir yra susijęs su senoviniu papročiu, kai monarchas nustatydavo ceremonijų taisykles ir reikalavimus savo dvariškiams.
Kiekviena tauta turi savo istoriją, kultūra, buitį. Tai yra švenčiausias jos protėvių sukurtų vertybių palikimas, kuris turi būti vertinamas, branginamas, puoselėjamas bei, praturtintas sava patirtimi, perduodamas ateinančioms kartoms.
Etiketo reikalavimai yra keliami daugeliui mūsų gyvenimo sričių. Ne išimtis yra ir labdaringi koncertai, renginiai ir vakarai. Pastaruoju metu, pabrėžiant humanistines idėjas, socialinių problemų aktualumą ir reikšmingumą visai visuomenei, visos visuomenės įsitraukimą į socialinę pagalbą, socialinių problemų svarbą, įvairūs labdaros ir paramos renginiai tampa beveik kasdienybe. Būtent todėl labai svarbu aptarti pagrindinius etiketo reikalavimus, keliamus šiems renginiams.
Pirmiausia, reikia atsiminti, kad rengiant labdaros renginį, koncertą ar vakarą, priėmimą, būtina deramai jį suplanuoti: sudaryti svečių sąrašą, išsiųsti kvietimus; jei labdaros renginys numatomas su vaišėmis, būtina pasirūpinti stalo serviravimu, meniu, patarnaujančiu personalu, priėmimo eiga, pagalvoti net apie smulkiausias detales. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-30
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis18.31 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Labdaringi renginiai ir etiketas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą