Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Pakvietimai ir svečių kortelės

Pakvietimai ir svečių kortelės

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Kvietimas į priėmimą. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Ką rašyti kvietime. Kvietimų rekvizitai. Kvietimų pavyzdžiai. Stalo kortelės. Išvados.

Ištrauka

Progų yra labai daug prisėsti prie stalo: tai ir tradicinės šeimos šventės bei paprasti, jaukūs pasisėdėjimai su draugais. Kad ruošdami pobūvį labai nepervargtume ir pobūvis pasisektų, reikia viską iš anksto suplanuoti ir suorganizuoti, išsiuntinėti laiku kvietimus.
Visi turbūt žinome seną gerą patarlę, kag valgome ne tikburna, bet ir akimis. Todėl ypač svarbu mokėti padengti stalą skirtingoms progoms atitinkamą stalą, pasiruošti galintiems kilti nesklandumams, bei jei susirinks daug svečių, kad nekiltų problemų su sėdimomis vietomis geriausia būtų ant stalo sudėti korteles su svečių vardai. Kartu su patiekalais stalas yra pakviestųjų dėmesio centreir savo puošyba (dekoru), pvz., rinktiniais indais, brangiomis taurėmis bei stalo įrankiais ir puikiomis medžiaginėmis servetėlėmis, sukuria tam tikrą atmosferą.

Tikslas: " Trumpai apžvelgti pagrindinius pakvietimų ir svečių kortelių bruožus ".
Uždaviniai:
1. Išanalizuoti kvietimą į priėmimą.
2. Išnagrinėti ką rašyti kvietime.
3. Išvardinti pagrindinius kvietimo rekvizitus.
4. Trumpai apžvelgti pagrindinius svečių kortelės bruožus.

Mielieji švenčių mėgėjai, taip kreipiamės norėdami pakviesti į linksmas, nuotaikingas šventes namuose ir sode.
Į priėmimus asmenys kviečiami išsiunčiant kvietimus per kurjerį arba paštu. Pageidautina, kad žymiems asmenims kvietimus pristatytų kurjeris. Kvietimai spausdinami nurodant, kokia proga rengiamas priėmimas. (http://www.meniu.lt//publications.php?)
Giminės ar geri draugai kviečiami be ypatingų formalumu (oficialumo). Visiškai pakanka pokalbio telefonu, asmeninio pakvietimo žodžiu ar malonaus laiško. Žinoma, oficialiomis progomis neapsieisite be mandagaus kvietimo raštu, kuris išsiunčiamas maždaug prieš 3 - 4 savaites iki planuojamo termino. Spausdintu kvietimų vestuviu ar jubiliejaus proga yra gausu rašymo reikmenų parduotuvėse, bet neutralius kvietimus reikia atitinkamai papildyti. Iškilmių (šventės) proga visada turi būti nurodyta, nesvarbu, ar tai būtų gimtadienis, pokylis ar vakarienė. Ypač praktiškas yra kvietimas, kuriame jo gavėjas siunčia atsakymą raštu siuntėjui, tam, kad būtų galima žinoti, kas tikrai atvyks. Tačiau kvietime galima parašyti bent steno - grafinį ženklą PA - prašytume atsakyti. (http://www.meniu.lt//publications.ph)
Ranka rašyti kvietimai atrodo labai asmeniškai i individualiai, tačiau ne kiekvienai rašysenai rekomenduotini! Kvietimai, spausdinti rašomąja mašinėle, atrodo labai tvarkingai. Nors kvietimai, išspausdinti specialiai kokiai nors progai, yra labai puikūs, tačiau ne visi pigūs. Jeigu kviečiate sutuoktinių porą, reikėtų kreiptis į abu partnerius - ir teisingai užrašyti jų titulus (vardus). 1 pav. Kvietimo stilius
( http://www.meniu.lt//publications.php) ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-06
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai4 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis79.19 KB
AutoriusLoreta
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pakvietimai ir sveciu korteles [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą