Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Konferencijos organizavimas "Mėsos importo poveikis Lietuvos rinkai"

Konferencijos organizavimas "Mėsos importo poveikis Lietuvos rinkai"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Konferencijos programa. Konferencijos dienotvarkė ir darbotvarkė. Konferencijos aprašymas. Pasiruošimas konferencijai. Konferencijos vadovo pareigybinė instrukcija. Konferencijos scenarijus. Pranešimo pavyzdys. Konferencijos rezultatas. Priėmimo organizavimas. Priėmimo rūšis. Kviečiamųjų asmenų sąrašo sudarymas. Kvietimo maketas. Svečių susodinimo už stalo plano sudarymas. Stalo kortelių pavyzdžiai. Tosto variantas. Konferencijos išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.

Ištrauka

Šiais laikais šiuolaikiniam vadovui neužtenka vien tik gerai išmanyti savo darbą, vis populiaresni tampa įvairūs seminarai ir konferencijos. Konferencijose dalyvauja ne tik vienos įmonės specialistai, bet ir svečiai iš kitų Lietuvos maisto pramonės bendrijų turėdami tikslą labiau pagilinti turimas žinias bei pasidalinti savosiomis su kitais. Todėl pravartu išsamiau susipažinti su bendradarbiavimo normomis bei etiketo taisyklėmis.
Mūsų tikslai:
Atskleisti, koks turi būti kultūringas asmuo. Bendrovės manymu, tas asmuo turėtų mokėti kreiptis į aukštas pareigas užimančius asmenis, išmanyti, kaip, ką ir kokiu tonu kalbėti su įvairių firmų ar institucijų atstovais. Apranga taip pat reglamentuojama griežtų protokolo taisyklių. Kaip ir svečiai prie stalo sodinami pagal protokolo taisykles.
Kruopščiai apgalvoti konferencijos programą, tinkamai pasiruošti jai, kadangi nuo to priklauso konferencijos sėkmė.

Darbe pateiksiu informaciją apie konferencijos planavimą, organizavimą, numatomus rezultatus. Taip pat pridėsiu priėmimo rengimo ir organizavimo pavyzdį, konferencijos tematiką atitinkantį pranešimą. Bus nurodytos trys išlaidų sąmatų alternatyvos pateikiant kainų šaltinius.

Šis darbas apima 18 puslapių. Atliekant darbą remtasi 7 literatūros šaltiniais, taip pat panaudota 7 internetinių svetainių informacija, kurių sąrašas pateiktas 18 puslapyje, pateikiamos 3 lentelės ir 5 paveikslai.
Sąvoką informacija galime traktuoti kaip žinią, kuri veda į žinojimo vieningumą. Konferencijos naudingos visiems, ieškantiems rezultatyvių savo problemų sprendimų būdų. Informacinėje konferencijoje vadovo tikslas grupės viduje yra pakreipti informacijos ir nuomonių keitimąsi taip, kad visi grupės nariai būtų supažindinti su platesnėmis žiniomis apie naujus laimėjimus maisto pramonės srityje. Tai palengvina darbą, praplečia suvokimą ir padeda rasti naujus veiklos būdus. Įmonių tokių kaip Nematekas ar Utenos mėsa vadovai susitinka ne tik pasikeisti patirtimi, bet ir informuoti apie naujas tendencijas mėsos perdirbimo rinkoje, aptarti teisines darbo klaidas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-11
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai15
Dydis143.83 KB
Autoriuslige
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasRūta Adamonienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Konferencijos organizavimas Mesos importo poveikis Lietuvos rinkai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Rūta Adamonienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą