Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas (2)

Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas (2)

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Vokietijos federalinė respublika. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Elgesys prie stalo. Namuose, restorane, darbe. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Arbatpinigiai. Neverbalinė kalba. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Dovanos. Kreipiniai. Religija. Mokslas ir švietimas. Derybos. Sveikinimasis ir susipažinimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Išvados.

Ištrauka

Vokiečiai derybininkai garsėja ypač kruopščiu pasirengimu. Taip pat plačiai žinoma, jog pajutę spaudimo taktiką jie atkakliai laikosi savo. Prieš nuspręsdami vokiečiai tariasi su atsakingais kolegomis ir pasitiki jų nuomone. Jiems reikia daugiau laiko negu kitoms tautoms, tačiau mažiau negu japonams bei daugeliui kitų azijiečių. Rekomenduotina atidžiai išnagrinėti teisinius aspektus bei kitas sutarties subtilybes. Spręsdami problemas ar nesutarimus, vokiečiai linkę labiau pasitikėti kontrakto tekstu negu santykiais su partneriu. Sutarties sąlygos, jų manymu, "iškaltos iš akmens", todėl bandymai derėtis iš naujo po sutarties pasirašymo nepageidaujami.
Daugelis vokiečių stengiasi aiškiai atskirti profesinį ir asmeninį gyvenimą. Jie gali būti svetingi šeimininkai, tačiau skiria mažai dėmesio svečių vaišinimui. Vaišinančiam vokiečiui atrodo nemandagu vis raginti svečius valgyti ar gerti, todėl nesidrovėkite imti patys. Nereikėtų laukti, kol jus paragins. Daugiau apie vokiečių etiketo subtilybes aprašyta šiame darbe.
Darbo tikslas: išanalizuoti Vokietijos Federalinės Respublikos etiketą.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti vokiečių verbalinę ir neverbalinę kalbas;
2. Aprašyti dalykinius susitikimus;
3. Išanalizuoti formalų ir neformalų elgesį;
4. Aprašyti bendravimo ypatumus Vokietijoje.
Darbo objektas: Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas.
Darbo metodas: deskriptyvinis metodas.
Jeigu vokietis pakvies jus į svečius pas save, būtinai sutikite. Neatvažiuokite per anksti, geriausia - laiku. Gražu atnešti dovanėlę šeimininkei. Tam tinka gėlės, bet neneškite raudonų rožių
(tinka tik meilužiams), astrų, lelijų ar chrizantemų (skirtos tik laidotuvėms). Puokštę turi sudaryti nelyginis žiedų skaičius (išskyrus 6 ir 12), bet niekada netiks 13, ir nepamirškite gėlių išvynioti prieš įteikdami.

Vokietija - Europos Bendrijos narė. Jos atstovai 1991 m. sutarė įkurti Europos Sąjungą. Vokietija yra vienas didžiausių Lietuvos ekonominių partnerių Vakaruose. 1998 m. pradžioje Lietuvoje veikė 971 bendra įmonė su šia šalimi. Jos investicijos į mūsų šalies ūkį sudarė 483,53 mln. JAV dolerių (arba 11,5% visų užsienio šalių investicijų) . Statistikos duomenimis, mūsų šalyje Vokietijos investicijos užima trečią vietą - po JAV ir Švedijos. Ši šalis daug padeda Lietuvai kelyje i Europos institucijas.
Kaip ir daugelis šiaurės europiečių, versle vokiečiai orientuojasi į reikalus. Šiaurės amerikiečių ir australų nuomone, vokiečiai gana formalūs, pietų europiečiai laiko juos santūriais, o azijiečiai - labai tiesmukais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-01
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai6 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis77.63 KB
AutoriusNAcyte
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vokietijos Federalines Respublikos etiketas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • 1 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą