Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Susirinkimai. Konferencijos

Susirinkimai. Konferencijos

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Susirinkimo tikslas. Susirinkimo pirmininkas. Darbotvarkė. Kaip nuspręsti, ką kviesti. Sėdėjimo tvarka. Ko reikia, kad gerai pasirodytumėt. Susirinkimų gyvybingumas. Konferencijos. Konferencijų rūšys. Pasiruošimas konferencijai. Tema ir dienotvarkė. Konferencijos vadovas. Konferencijos eiga. Vidinės nuostatos. Išorinė tvarka. Į konferencijos išlaidas įskaičiuojamas ir etiketas. Jei jus lydi sutuoktinis ar draugas. Išvados.

Ištrauka

Anglija žinoma kaip prekybininkų šalis, Amerika – mėgstanti susirinkimus ir konferencijas. Ši sena tradicija tikriausiai prasidėjo nuo miestelių susirinkimų Naujoje Anglijoje. Kai kurie susirinkimai yra tikras laiko gaišimas, tačiau kiti – nepaprastai produktyvūs. Tokie susirinkimai turi aiškų tikslą, jiems gerai vadovaujama, pirmininkaujantis ir dalyviai elgiasi maloniai, mandagiai, atvyksta pasiruošę, žino taisykles ir joms paklūsta. Todėl mano darbo tikslas yra supažindinti su susirinkimais ir konferencijomis, atskleisti, kas jiems yra svarbu, ko reikia norint gerai pasirodyti ir susirinkimu ar konferencija pasiekti gerų rezultatų.
Tinkamai suorganizuotas susirinkimas yra geriausia pokalbio forma ir puiki
valdymo priemonė. Susirinkimas skatina atsakomybę, kuria dvasinę draugystės atmosferą. Tačiau susirinkimai dažnai gali neduoti reikiamo efekto, nes personalas žiūri į juos kaip į privalomą, bet neįdomų ir visiškai nereikalingą dalyką. Kartais susirinkimai vyksta spontaniškai, neturint aiškių
tikslų, dėl to neduoda reikiamų rezultatų. Kad susirinkimai ir konferencijos atliktų savo funkciją bei duotų norimus rezultatus, reikia tinkamai jiems pasiruošti, todėl šio mano darbo uždavinys pateikti informacija apie susirinkimų ir konferencijų organizavimą.
Susirinkimas turi turėti tikslą, pavyzdžiui – paskelbti informaciją, mokyti arba paruošti darbuotojus, supažindinti su nauja tvarka, pristatyti naujus sumanymus ir planus, išspręsti problemą arba konfliktą. Daugelis susirinkimų kelis tikslus. Tinkamai suorganizuotas susirinkimas teikia dalyviams tai, ką jie nori turėti – informaciją, sprendimų variantus, leidžia dalyviams būti išgirstiems, dalyvauti pokalbyje, sąlygoja gerus tarpusavio santykius- tai yra komandos darbo skatinimas. Daug aiškiau, kai problema ar klausimas aptariamas, be to suteikiama galimybė kiekvienam pasisakyti. Žinoma, turėtų būti sudaryta atmosfera, kad darbuotojai nebijotų, nevengtų pasisakymo.
Pirmininkaujantis atsako už susirinkimo sėkmę. Jis netik vadovauja susirinkimui, bet sudaro darbotvarkę ir dalyvių sąrašą. Jis arba jo padėjėjas rūpinasi, kad susirinkimas įvyktų patogiu laiku. Pirmininkaujantis supažindina dalyvius, užtikrina, kad susirinkimas vyktų sklandžiai, ir suteikia progą kiekvienam tarti žodį. Jei susirinkimas ilgas, pirmininkaujantis kas dvi valandas skelbia pertraukas, kad dalyviai galėtų pailsėti, pajudėti, pasinaudoti tualetu, paskambinti, išgerti puodelį kavos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis34.34 KB
Autoriusaukse
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasPedagogikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Susirinkimai. Konferencijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 17 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą