Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Tarnybinis etiketas moterims

Tarnybinis etiketas moterims

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įžanga. Etiketas. Tobulas elgesys – svarbūs formalumai. Rūbai kuria žmones. Gestai vietoje daugžodžiavimo. Savitvarda moterims – dvigubai svarbiau. Šešių punktų programa, prisidėsianti prie jūsų sėkmės. Kasdieniškos taisyklės. Maži gestai, didelis poveikis – kas galima moteriai. Geras tonas – formuluotė bet kuriam atvejui. Bendravimas - burtažodis turintis ateitį. Geriausia pokalbio taktika. Oficialūs renginiai. Išvados. PowerPoint pristatymas. Etiketas tai "kažkas tokio". tobulas elgesys: svarbūs formalumai. Ką vilki moteris ir ko jai geriau nevilkėti. Kūno priežiūra. Gestai vietoje daugžodžiavimo. Stovėdama moteris niekuomet negali. Sėdėdama moteris jokiu būdu negali. Stovėdama ir eidama moteris privalo atkreipti dėmesį. Sėdėdama moteris turėtų. Maži gestai, didelis poveikis, kas galima moteriai. Kaip nedera elgtis oficialių renginių metu.

Ištrauka

Šiandieną nebeužtenka būti maloniam ir draugiškam , mandagiam ir susilaikančiam, jei norite kompetentingai atsakyti į visus etiketo klausimus.Be gerų manierų šiandien kopti profesijos laiptais beveik neįmanoma.Kalbame ne tik apie žinojimą, kada ir kaip reikia elgtis pagal taisykles privalu įgyvendinti kaip savaime suprantamą dalyką.Manierų galima išmokti irpaversti jas savo asmenybės dalimi.Tai savotiškas medis, iš kurio "pjaustomos" nuostabiausios karjeros.
Šiandieną , kai į gerą darbą kartais pretenduoja 350 norinčiųjų , turinčių pakankamą kvalifikaciją , kiti kriterijai lemia, kas gaus vietą, o kas – ne.Varžybas dažnai lemia simpatijos veiksnys.Svarbiausia, kad žiežirba – kaip ir pirmojo pasimatymo metu- peršoka ,kokspaliekamas įspūdis ir tuo pačiu padedamas profesinės sėkmės kertinis akmuo.Ko šiandien nori personalo skyrių vadovai ,- tai nusimanančių ir žavingų pretendenčių (pretendentų) , pasitikinčių savimi ir malonios išvaizdos.Tačiau svarbiausias dalykas- kad žmonės būtų harmoningi, gerai jaustųsi fiziškai ir tai galėtų visiems parodyti.
Etiketas - tai "kažkas tokio"

Ne vienas atsidus- kokie dideli reikalavimai! Tačiau tai, ko reikalaujama, iš tikrųjų labai lengva pasiekti.Nepatartina nenatūraliai elgtis,- reikia ne dirbtinių asmenų, o asmenybių:
• Žmonių , kurie žino, kad jie veikia kitus, tačiau nėra išpuikę,
• Žmonių, kurie turi charakterį ir kurio neslepia darbe,
• Žmonių, kurie teigiamai naudoja gyvenimišką patirtį darbe.
Žavesys, charakteris ir patirtis – trys dalykai ,kuriuos turi kiekviena iš mūsų ir kuriuos tereikia tinkamai panaudoti.Tas "kažkas tokio"- tai tvirtas tarnybinio etiketo taisyklių taikymas.
Žavesį lemia simpatijos veiksnys.Simpatija yra tai, ką paprastai priliginame "patikimam".Darbe sėkmę pirmiausia lemia du veiksniai- rūpestinga išvaizda ir pasitikėjimas savo jegomis.Jei šie abu dalykai yra asmenybės dalis, tai kiti žmonės susidaro įspūdį, kad "ji (jis) jaučiasi kaip namie", t.y. simpatiškumas daug ką palengvina.
Nieko nėra taip sunku padaryti, kaip savo asmenybę paveikti kitus žmones.Asmenybė- kažkas, ką mes atsinešame į pasaulį,- individualus temperamento, gabumų ir jausmų mišinys.Auklėjimas ir socialinė įtaka "iškreipia" pirminę žmogaus asmenybę, dėl to galisusilpnėti žavesys.Teigiamai sustiprinti žavesį padės sąmoninga kūno kalba ir atitinkamo stiliaus rūbai.
Tam tikri asmens charakterio bruožai yra nuo mažumės "užprogramuoti".Charakterio bruožai- vertinimo dalykas ir, priklausomai nuo profesinės veiklos srities , gali būti interpretuojami kaip teigiami arba kaip neigiami.
Korektiškaselgesys tik tuomet veikia kitus, kai ir jūs pati įsitikinusi savo elgesio korektiškumu. Manieros turi derėti prie asmenybės , o ne būti plaktos grietinėlės šaukštas, užkrėstas ant torto.Tikras menas geras manieras padaryti savo asmenybės dalimi.Jeigu jums pasiseks, labai greitai išsiugdysitepojūtį tinkamiems žodžiams tinkamu laiku.
Dabar moterys gali užimti beveik visus postus.Todėl mums nebetinka "nuolankus" vaidmuo, kurį skyrė klasikiniai gero tono vadovėliai.Neteisingai suprastas kuklumas ir susilaikymas yra prasti patarėjai, kai kalbama apie profesinę sėkmę, lygiai taip pat kaip ir per daug familiarus tonas bei stačiokiškos manieros.
Mūsų laikų darbdaviams reikia savimi pasitikinčių asmenybių, turinčių charakterį ir gyvenimiškos patirties.Taip pat ir pasitikėjimo savimi, bei gerų manierų.Tikras etiketas- kompromisas tarp troškimo ir galėjimo , tarp noro ir sapno,tarp savo asmenybės ir karjeros reikalavimų.Išmokti gerų manierų, vadinasi, išmokti daryti kompromisus, įvertinti korektiškumą ir objektyvią tikrovę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-04
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai1
Dydis44.47 KB
AutoriusMarta
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasV. Pipirienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tarnybinis etiketas moterims [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint Tarnybinis etiketas moterims pristatymas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 27 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • V. Pipirienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą