Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Pobūvių rūšys (4)

Pobūvių rūšys (4)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Priėmimai. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". "Taurė vyno su sūriu". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė. Ponių kava. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Dalykiniai pietūs Lietuvoje. Piknikas. "Savas butelis". Pobūviai su šokiais. Išvados.

Ištrauka

Pagal tarptautinį protokolą įvairios vaišės, pobūviai, banketai vadinami priėmimais. Jie rengiami kokio nors asmens garbei, nacionalinių ar kalendorinių švenčių, sutarčių pasirašymo, vizitų, jubiliejų, įkurtuvių ir įvairiomis kitomis progomis.
Oficialūs priėmimai dažniausiai rengiami merijose, ambasadose, viešbučiuose, restoranuose – tai priklauso nuo priėmimo iškilmingumo ir dalyvių skaičiaus.
Priėmimo iškilmingumas turi atitikti progą: jei ši menka, o priėmimas pompastiškas, šeimininkas rizikuoja būti įvertintas kaip puikuolis ar pasipūtėlis, bet jei proga svarbi, o šventė per kukli – kaip šykštuolis.
Priėmimai rengiami ne tik norint pavaišinti svečius ir suteikti jiems kuo didesnį malonumą, - jie padeda užmegzti ir plėtoti dalykinius ryšius, kurti gerą šalies, įmonės ar asmens įvaizdį. Priėmimų metu galima gauti naudingos informacijos, neoficialioje aplinkoje pasikeisti nuomonėmis, aptarti įvairius klausimus bei problemas.
Skirtingose šalyse protokolinės normos gali šiek tiek skirtis, tačiau tam tikri bendrieji reikalavimai visur vienodi.

Pobūvis – tai iškilmingi pietūs ar vakarienė, kurie yra skirti paminėti kokią nors progą. Tai gali būti didelės firmos, žymių susivienijimų ar institucijų ypatingos šventės, kurių metu minimi įvairūs jubiliejai, pristatomas garbus asmuo, minimas naujos sutarties pasirašymas ar nacionalinė šventė, priimami žmonės atvykę oficialaus vizito.
Tačiau pagal tarptautinį protokolą įvairios šventės, pobūviai, banketai vadinami priėmimais. Taigi toliau referate vietoj žodžio "pobūvis" naudosime žodį "priėmimas".
Oficialūs priėmimai – tai puiki tarptautinio bendradarbiavimo forma. Juos galime taip pat pavadinti dėmesio ir pagarbos išraiška valstybių ir vyriausybių vadovams, delegacijoms, šalims, kurioms atstovauja tam tikri asmenys. Šių priėmimų tikslas ne tik pavaišinti svečius ir suteikti jiems kuo didesnį malonumą, bet ir užmegzti dalykinius ryšius, padėti juos plėtoti, kurti gerą šalies, organizacijos, įmonės ar asmens įvaizdį. Juose galima apsikeisti neoficialiomis nuomonėmis, gauti informacijos apie dominantį objektą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis54.73 KB
AutoriusLigita88
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPipirienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pobuviu rusys (4) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Pipirienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą