Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Dalykinis bendravimas organizacijoje: kelionių organizatorė "Kelionių opera"

Dalykinis bendravimas organizacijoje: kelionių organizatorė "Kelionių opera"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Verslo etikos ir bendravimo organizavimo referatas. Įvadas. Tikslas – išanalizuoti dalykinį bendravimą, tam tikrus jo principus, taikomus konkrečioje organizacijoje. Įmonės "Kelionių opera" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija organizacijoje. Tarnybinis etiketas organizacijoje. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Išvados.

Ištrauka

Etika – tai bendravimo menas. Menas praverčiantis tiek bendraujant su aplinkiniais žmonėmis ir subjektais, tiek su verslu užsiimančiomis įmonėmis bei klientais. Sėkmingai įvaldę savo bendravimo įgūdžius, galime tikėtis sėkmingo bendradarbiavimo ne tik savo organizacijos viduje, bet ir išorėje. Vadinasi studijuodami verslo etiką ir bendravimo organizavimą, mes išmokstame atsakyti į įvairius mus kamuojančius klausimus – nuo klausimo kaip pradėti bendrauti su savo darbuotojais iki iškilusios problemos, kaip vesti derybas ar įvairias derybines konferencijas.
Etika yra labai glaudžiai susijusi su etiketu ir bendravimu. Etiketo taisyklės minimos įvairiose aplinkose, jų dažnai laikomės kiekvienas, todėl etiketo taisyklės - ne aristokratų išmonė. Tai per šimtmečius išsikristalizavusios normos, kaip tinkamai išreikšti save vienoje ar kitoje situacijoje. Tos pačios taisyklės taip pat egzistuoja ir versle, o žinodami jas mes žymiai palengviname bendravimą, o nežinodami – statome save į nemalonią padėtį bei apsunkiname situaciją, savo bendravimą.
Šiame darbe stengiamasi aptarti dalykinio bendravimo organizacijoje "Kelionių opera" problemą. Šis darbas remiasi konkrečios organizacijos veikla ir yra praktinio pobūdžio. Tam, kad atsakyti į pagrindinį darbo klausimą, buvo iškeltas pagrindinis tikslas bei uždaviniai.
Darbo tikslas – išanalizuoti dalykinį bendravimą, tam tikrus jo principus, taikomus konkrečioje organizacijoje.
Darbo uždaviniai:
1. Trumpai charakterizuoti organizaciją "Kelionių opera".
2. Aptarti vidinę ir išorinę komunikaciją organizacijoje.
3. Pateikti tarnybinio etiketo reikalavimus organizacijoje.
4. Išdėstyti pagrindinius aspektus dėl dalykinio bendravimo organizavimo derybose.
Darbo objektas – dalykinis bendravimas.
Darbo tikslas buvo pasiektas naudojantis mokslinės literatūros analizės metodu – analizuojant įvairių autorių šia tiksline tema parašytą literatūrą. Darbas sudarytas iš keturių pagrindinių darbo dalių, o jo apimtis aštuoniolika puslapių, remtasi dešimčia literatūros šaltinių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-10-20
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai10
Dydis41.34 KB
AutoriusPaulius
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasdoc. R. Adamonienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dalykinis bendravimas organizacijoje kelioniu organizatore Kelioniu opera [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • doc. R. Adamonienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą