Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Indonezija

Indonezija

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Indonezija. Verslo kalba. Pirmasis kontaktas. Orientavimasis į laiką. Statusas ir pagarbos rodymas. Išorinė komunikacija. Verbalinis bendravimas. Paraverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Prezentacija. Derybų ribos. Kontrakto vaidmuo. Dovanų teikimas. Reputacija ir bendravimas. Pagalbiniai mokėjimai. Aprangos stilius. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Komunikacijos kokybė XXI amžiuje tampa vis aktualesnė. Šiandien daugelio specialybių atstovai, o ypač - verslininkai, valstybės tarnautojai, medikai, pedagogai ir kt., intensyviai bendrauja su įvairių organizacijų darbuotojais, užsienio partneriais.
Kiekvienas mūsų norėtume, kad kontaktai su kitais žmonėmis būtų visapusiškai naudingi ir darnūs.
Plėtojant verslą, kuriant organizacijų filialus, tampa gana sudėtinga formuoti ir išlaikyti visaverčius santykius kolektyvuose. Palankus mikroklimatas organizacijose, kaip efektyvios komunikacijos rezultatas, yra vienas pagrindinių veiksnių lemiančių jų sėkmę.
Lietuvoje akivaizdu, kad kyla kurių problemų ir konfliktų dėl komunikacinės kompetencijos stokos.
Spartėjant globalizacijos procesui, kiekvienam mūsų reikia sugebėti tinka¬mai orientuotis multikultūrinėje erdvėje. Tai ypač svarbu verslo žmonėms, kurie plėtoja ryšius su užsienio kompanijomis ir dalyvauja bendruose projektuose su užsienio partneriais.
Lietuvai vis labiau integruojantis į Europos Sąjungos ir kitas Vakarų struktūras, plečiantis tarptautiniams veršio ir kitokiems ryšiams kaskart dažniau tenka bendrauti su užsieniečiais. Todėl pravartu išsamiau susipažinti su tarptautinio bendradarbiavimo vadybos ir oficialaus protokolo normomis bei etiketo taisyklėmis.
Kita vertus, oficialiuose renginiuose labai svarbu laikytis protokolinės rangų sekos, svečių pasveikinimo eiliškumo. Rangų seka yra žmogaus visuomeninio reikšmingumo, jo "status quo" ženklas, todėl tos sekos reikia laikytis itin kruopščiai.
Todėl labiausiai mane paskatino domėtis Indonezija. Kadangi ši šalis yra netokia populiari kaip kitos Europos šalys. Įdomi tos šalies kultūra, santykiai tarp darbdavių ir pavaldinių, bei diplomatiški verslo posūkiai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEtiketo kursinis darbas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai5 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis121.42 KB
Autoriusm_giedre
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Raškauskienė
Švietimo institucijaV. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Indonezija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla / 3 Klasė/kursas
  • A. Raškauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą