Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketo kursiniai darbai

Etiketo kursiniai darbai (7 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dalykinio bendravimo su Japonijos atstovais ypatumai

  Anotacija. Įžanga. Japonijos apžvalga. Tarpkultūriniai skirtumai bei jų įtaka bendravimui. Verbalinio bendravimo ypatumai. Paraverbalinio bendravimo ypatumai. Neverbalinio bendravimo ypatumai. Verslo susitikimai. Susitikimų etiketas. Sprendimų priėmimas. Derybos ir kompromisas. Išvados. Priedas (1).
  Etiketas, kursinis darbas(17 puslapių)
  2006-11-13
 • Elgesio kultūra ir dorovė

  Įvadas. Elgesio kultūros samprata. Kas yra elgesys. Kas yra kultūra. Elgesio kultūros esmė. Elgesio kultūros turinys. Vidinė kultūra. Vidinės ir išorinės kultūros sąveika. Dorovinė elgesio kultūros reikšmė. Estetinė elgesio kultūros reikšmė. Elgesio taisyklės. Pirmosios elgesio taisyklės. Papročiai ir elgesio taisyklės. Elgesio taisyklių reikšmė. Elgesio kultūros sandara. Išsiauklėjimas. Išsiauklėjimo sąvoka. Neišsiauklėjimo apraiškos. Išsiauklėjusio žmogaus bruožai. Mandagumas. Jautrumas. Taktiškumas. Korektiškumas. Delikatumas. Palankumas. Etiketas. Etiketo specifika. Etiketo dorovinė prasmė. Išvados.
  Etiketas, kursinis darbas(26 puslapiai)
  2008-04-25
 • Indonezija

  Įvadas. Indonezija. Verslo kalba. Pirmasis kontaktas. Orientavimasis į laiką. Statusas ir pagarbos rodymas. Išorinė komunikacija. Verbalinis bendravimas. Paraverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Prezentacija. Derybų ribos. Kontrakto vaidmuo. Dovanų teikimas. Reputacija ir bendravimas. Pagalbiniai mokėjimai. Aprangos stilius. Išvados. Išnašos.
  Etiketas, kursinis darbas(15 puslapių)
  2008-07-15
 • Japoniškas verslo kultūros modelis: verslo ryšių kultūros ypatumai

  Įžanga. Darbo tikslas: susipažinti ir apibūdinti japoniškąjį verslo kultūros modelį. Kas yra kultūra? Kultūrų skirtumai. Japonija. Japonų komunikacija. Vidinė komunikacija Japonijoje. Neverbalinė komunikacija. Japonų verslo etiketas. Verslo kontaktų užmezgimo aspektai. Dovanos. Dažniausiai užmezgant kontaktus su japonais daromos klaidos. Verslo susitikimai Japonijoje. Verslo susitikimai anglų kalba. Verslo susitikimai japonų kalba. Apsikeitimas vizitinėmis kortelėmis. Esminiai derybų su japonais ypatumai. Keturių bruožų palyginimas japoniškoje bei vakarietiškoje kultūrose. Išvados. Išnašos.
  Etiketas, kursinis darbas(21 puslapis)
  2008-04-17
 • Kalbos etiketo vaidmuo paslaugų sferos darbuotojų kalboje

  Įvadas. Kalbos etiketas ir žmogaus kultūra. Kalbos etiketo normos. Sveikinimasis ir sveikinimas. Atsisveikinimas. Linkėjimai. Užuojautos bei paguodos žodžiai. Dėkojimas. Mandagumo žodžiai prašom, prašyčiau. Mandagus kreipimasis į nepažįstamus, pasiteiravimas. Ir ginčytis reikia mandagiai. Susipažinimas. Kalbamės telefonu. Išvados.
  Etiketas, kursinis darbas(13 puslapių)
  2006-09-30
 • Norvegijos tarptautinio protokolo ypatumai

  Įvadas. Norvegijos apžvalga. Norvegija. Politika ir valdžia. Religija ir demografija. Norvegijos kultūra. Mokslas ir švietimas. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba ir jos kultūra. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Bendravimo būdai. Kaip sutarti su norvegais. Klausymosi įpročiai. Aprangos ypatumai. Elgesys prie stalo. Valgiai ir gėrimai. Gėrimai ir tostai. Išvados.
  Etiketas, kursinis darbas(10 puslapių)
  2008-03-30
 • Skirtingų kultūrų įtaka dalykiniam etiketui versle

  Brazilija, Meksika, Korėja ir Indonezija. Kas bendro tarp šių šalių verslo etiketo? O kokie skirtumai? Brazilija. Meksika. Korėja. Indonezija. Valstybės analizuojamos pagal verslo kalbą: pirmąjį kontaktą, orientavimąsi į laiką, statusą ir pagarbos rodymą, neverbalinį bendravimą, reputaciją ir bendravimą. Aprangos stilių. Išvados.
  Etiketas, kursinis darbas(11 puslapių)
  2008-12-09