Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Dalykinis bendravimas įmonėje: UAB "Jusilta"

Dalykinis bendravimas įmonėje: UAB "Jusilta"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Trumpa įmonės "Jusilta" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija įmonėje "Jusilta". Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. Įmonės "jusilta" nuostatos žodiniam bendravimui. Ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas įmonėje "Jusilta". Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas yra aprašyti dalykinį bendravimą įmonėje "JUSILTA"
Darbe bus pateikiama trumpa įmonės "JUSILTA" charakteristika: produkcija, siekiai, veiklos principai ir kryptys, konkurentai.
Aprašoma vidinė ir išorinė komunikacija įmonėje "JUSILTA": dalykinio bendravimo telefonu principai, dalykinis bendravimas raštu, įmonės nuostatos žodiniam bendravimui, ryšiai su žiniasklaida.
Supažindinama su tarnybiniu etiketu įmonėje "JUSILTA": darbuotojų apranga ir išvaizda.
Pateikiamas dalykinio bendravimo organizavimas derybose: derybinės situacijos pristatymas, pasiruošimas deryboms, įtraukiant ir išlaidų sąmatą, derybų vedimas ir rezultatas, priėmimo organizavimas, argumentuotas rūšies ir vietos parinkimas, kvietimo maketas, svečių susodinimo už stalo planas, tosto pavyzdys.
Darbą sudaro 21 puslapis, panaudoti 7 šaltiniai.

Įmonė įsikūrusi Taurų km., Tauragės rajone, atstumas iki Tauragės miesto 3 km, geras privažiavimas.
Produkcija: UAB "JUSILTA" įsteigta 1998 m., balandžio 16 d., kuri siūlo įvairią produkciją: gaivieji gėrimai, actas, sirupai, mineraliniai vandenys ir energetiniai gėrimai. Įmonė gali pasiūlyti gana platų produkcijos asortimentą: tai 4 rūšių sirupą, per 70 rūšių gaiviųjų gazuotų ir negazuotų nealkoholinių gėrimų, mineralizuoto vandens bei 9 % maistinį actą įvairių išfasavimų plastikinėse pakuotėse
Siekiai: UAB "JUSILTA" siekis yra gaminti sveikus, skanius, saugius ir už itin kiekvienam prieinamą kainą gaminius. Šiuo tikslu įmonės vadovybė įdiegė ir nuolat tobulina bendrovės gaminamos produkcijos savybes, seka ir įgyvendina įstatymų ir kitų reglamentinių dokumentų reikalavimus, nuolat rūpinasi personalo kvalifikacija, gerina gamybos organizavimą ir darbo aplinką. Įmonė visada siekia vartotojui pateikti kokybišką savo produkciją.
Veiklos principai ir kryptys: Įmonė produkcijai išpilstyti naudojai 0,5 / 1,0 / 1,5 / 2,0 / 2,5 ir 5,0 l išfasavimų plastikines pakuotes. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, plastikinių pakuočių gamyba, fasavimo ir pakavimo veikla. Dalis produkcijos sėkmingai eksportuojama už Lietuvos ribų. Įmonė taip pat siūlo įvairių talpų PET butelius, kuriuos pati ir gamina. Kliento pageidavimu produkciją gali išpilstyti į įvairių talpų tarą.
Konkurentai: "JUSILTA" turi ir daugybę konkurentų. Žymiausi iš jų: UAB "BALTIJOS MINERALINIŲ VANDENŲ KOMPANIJA", " UAB NEPTŪNO VANDENYS" , UAB "MINERALINIAI VANDENYS". Taip pat AB "ACTAS", kuri gamina natūralius acto produktus, UAB " BANG AND BONSOMER", turinti platų sirupo pasirinkimą: gliukozės, destroktozės.
( http://www.jusilta.lt ) ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis37.12 KB
Autoriusn534
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasJ. Duobienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dalykinis bendravimas imoneje UAB Jusilta [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • J. Duobienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą