Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketas automobilyje ir kitose transporto priemonėse

Etiketas automobilyje ir kitose transporto priemonėse

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Etiketas automobilyje sutinkant garbingus svečius, vykstant į oficialius priėmimus. Automobilis kasdieniškame gyvenime. Taksi etiketas. Elgesys autobusuose ir troleibusuose. Išvados.

Ištrauka

Automobilis žmogaus gyvenime turi labai didelę reikšmę, todėl kad, tai viena iš priemonių labai palengvinanti mūsų gyvenimą.
Pasirinkti šią temą mane paskatino tai, kad kas antras žmogus turi po automobilį ir tikrai ne visi žino, kaip dera elgtis jame, bei kitose transporto priemonėse.
Tikslas: Išsiaiškinti, kaip reikėtų elgtis automobiliuose ir kitose transporto priemonėse.
Uždaviniai:
1.Išsiaiškinti elgesį automobilyje sutinkant garbingus svečius, vykstant į ofialius priėmimus.
2. Išsiaiškinti elgesį automobilyje kasdieniškame gyvenime.
3. Išsiaiškinti elgesio etiketą taksi automobilyje.
4. Išsiaiškinti elgesio etiketą autobusuose ir troleibusuose.
Dėstyme rašysiu apie vyrus, kaip jie turi elgtis oficialiuose priėmimuose, kai yra tik viena moteris. Ar jai vis dar reikia atidaryti automobilio duris ir uždaryti ar užtenka tik atidaryti. Taip pat kokios vietos automobiliuose yra garbingiausios.
Atkreipsiu dėmesį į viešasias transporto priemones, kaip autobusai ir troleibusai. Kad juose reikia elgtis labai santūriai ir pagarbiai. Taip pat bus rašoma apie tai, kad daugelis žmonių nenoriai užleidžia vietą vyresnio amžio žmonėms.
Manau, kad šis referatas privers ne vieną susimastyti apie pagarba kitiems, kai mes esame automobiliuose ar viešuosiuose transporto priemonėse.

Automobilis yra oficialių ceremonijų dalis ir taip pat gali būti siejamas su pagarba ir dėmesiu žmogui, organizacijai ar šaliai. Automobilis gali būti ir priemonė, leidžianti apibrėžti savininko ar svečio statusą.
Automobilis yra ribota erdvė, kurioje žmonių grupė yra priversta bendrauti pagal tam tikrus reikalavimus. Tai - privati teritorija ar laikini "namai", kur vyksta asmeninis žmogaus gyvenimas. Automobilis yra ir didelio pavojaus - eismo nelaimių, triukšmo, aplinkos taršos šaltinis.
Atsižvelgiant į tai nustatytos tam tikros visuotinės automobilio naudojimo taisyklės.
Prieš atvykstant svečiams būtina užsakyti reikiamą automobilių skaičių ir numatyti svečių susodinimo į juos tvarką. Jeigu delegacija didelė, neprivalu vežti lengvaisiais automobiliais visų jos narių - pakanka tik vadovus ir svarbiausius dalyvius.
Automobiliai turi atitikti sutinkamų svečių rangą ir sutinkančios šalies ar firmos galimybes. Bet kokiu atveju tai turi būti erdvūs, techniškai tvarkingi ir švarūs automobiliai (tik ne kupė tipo). Reikia atkreipti dėmesį į automobilių techninę būklę, išorinę ir vidinę išvaizdą.
Automobilyje būtina nustatyti garbingiausias vietas - tai priklauso nuo konkrečių aplinkybių ir automobilio konstrukcijos.
Įsidėmėtina, jog automobilio gale sodinti tris žmones nepriimtina.
Čia ir toliau remsimės prielaida, kad automobilio konstrukcija pritaikyta prie dešinės pusės eismo sąlygų.
Jei mašiną vairuoja vairuotojas, garbingiausia vieta bus ant galinės sėdynės, dešinėje pusėje. Toliau vietos skirstomos kaip parodyta piešinyje a. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-24
DalykasEtiketo referatas
KategorijaKita >  Etiketas
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis17.51 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasdoc. Stanislava Juškienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasRokiškio filialas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Etiketas automobilyje ir kitose transporto priemonese [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Panevėžio kolegija / 2 Klasė/kursas
  • doc. Stanislava Juškienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą