Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslininko etiketas

  Vadovas. Vadovo darbas. Etinio požiūrio į verslą aspektai. Verslininko etiketo kodeksas. Reikalavimai vadovo. Kalbos paprastumas. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2005-05-30
 • Verslininko etiketas (2)

  PowerPoint pristatymas. Etiketas - tai verslininko kelias į sėkmę. Dalykinio etiketo sudedamosios dalys. Verslininko išvaizda. Oficiali vyro išvaizda. Oficiali moters išvaizda. Elgsena derybų (pokalbio) metu. Kalbant apie derybas būtina. Biuro ir kontoros įranga. Bendravimas telefonu. Kalbant telefonu būtina. Kalbant telefonu negalima. Elgesys dalykinių pietų metu. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Etiketas, pristatymas(10 skaidrių)
  2008-01-21
 • Verslininkų ir vadybininkų apranga, avalynė, viešoji kalba ir elgesys

  Verslininkų, vadybininkų apranga ir avalynė. Dalykiškos moters apranga ir avalynė. Viešoji kalba ir elgesys. Išvados.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-14
 • Verslo etika

  Įžanga. Etikos apibrėžimas. Etika, teisė ir rinkos ekonomika. Verslo etika. Verslo etikos svarba rinkos ekonomikoje. Etikos ir teisės ryšys. Etika ir verslas. Etikos svarba verslui. Etikos diegimas įmonėje. Etiketas ir jo svarba versle. Etiketas versle. Mandagumas – verslininko sėkmės pagrindas. Išvados.
  Etiketas, referatas(23 puslapiai)
  2005-09-15
 • Verslo etiketas ir jo svarba

  Įvadas. Verslo etiketas ir jo svarba. Etikos reikalavimai pokalbio (derybų) metu. Verslininko kūno kalba. Išvados ir pasiūlymai.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-09-25
 • Verslo moters apranga ir aksesuarai darbe

  Įvadas. Aprangos socialumas. Laiko išbarstytos taisyklės ir naujos detalės. Pagrindinės taisyklės tik ką ieškančioms moterims. Aprangos taisyklės, patarimai ir standartiniai reikalavimai darbe. Moterų aksesuarai dėvint įvairią aprangą. Išvados.
  Etiketas, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-06-22
 • Viešbutis. Motelis

  Viešbučiai. Viešbučio valgomajame. Fojė, salonas, poilsio kambarys, terasa. Išvykstant iš viešbučio. Viešbučio kambaryje su svetimu. Viešbutyje su grupe. "Komerciniai" viešbučiai. Arbatpinigiai viešbučiuose. Moteliai. Arbatpinigiai moteliuose. Išvados.
  Etiketas, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-04-09
 • Viešos kalbos rengimo etiketas

  Oficiali vieša kalba. Neoficiali vieša kalba. Asmeninis pokalbis. Instruktažas. Seminaras. Susirinkimas. Pokalbis telefonu. Televizinė konferencija. Nesinervinimas. Tinkamas balsas. Tinkami žodžiai. Naudojimasis gestais ir mimika. Užrašai. Patalpa. Pagrindai: pasirengimas. Pagrindai: planas. Pradžia: parengtiniai veiksmai. Vidurinė dalis: parengtiniai veiksmai. Pabaiga: parengtiniai veiksmai. Vaizdinės priemonės. Demonstravimo priemonės.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-21
 • Vizitai

  Vizitai. Svečių sutikimai. Garbingiausių svečių sutikimai. Įvairūs elementarūs sutikimai. Priėmimai. Apranga. Kasdieniška apranga. Dalykiškos moters apranga. Dalykiškai moteriai netinka. Dalykiško vyro apranga. Dalykiškam vyrui netinka. Kelnės. Priedai. Pobūvių apranga. Frakas. Smokingas. Klasikinis moteriškas kostiumėlis. Vakarinė suknelė. Kokteilinė suknelė. Ilga balinė suknelė. Išvados.
  Etiketas, rašinys(12 puslapių)
  2007-02-15
 • Vizitai (2)

  Vizitų formos. Oficialūs vizitai. Darbo vizitas. Neoficialusis vizitas. Vizitas tranzitu. Mandagumo vizitas. Vizitų programos.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-09-19
 • Vizitinės kortelės ir jų naudojimas

  Įvadas. Keitimasis vizitinėmis kortelėmis. Asmeninės kortelės. Tarnybinės vizitinės kortelės. Vizitinės kortelės įvairioms progoms. Vizitinių kortelių dydis. Informacija pateikiama vizitinėse kortelėse. Vizitinių kortelių ženklai ir spalvos. Kalbos niuansai. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-20
 • Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas

  Įvadas. Vokietijos Federalinė Respublika. Elgesys viešose vietose. Elgesys prie stalo. Arbatpinigiai. Neverbalinė kalba. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Dovanos. Kreipiniai. Religija. Mokslas ir švietimas. Derybos. Sveikinimasis ir susipažinimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-08-27
 • Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas (2)

  Įvadas. Vokietijos federalinė respublika. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Elgesys prie stalo. Namuose, restorane, darbe. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Arbatpinigiai. Neverbalinė kalba. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Dovanos. Kreipiniai. Religija. Mokslas ir švietimas. Derybos. Sveikinimasis ir susipažinimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2008-01-01
 • Vokietijos kultūros savitumai ir nacionaliniai ypatumai

  Vokietijos kultūros savitumai ir nacionaliniai ypatumai. Požiūris į laiką. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Religija, elgsena, manieros. Bendravimas. Elgesys viešose vietose. Dovanos. Apranga.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-23
Puslapyje rodyti po