Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Privilegijos ir imunitetai

  Įžanga. Diplomatijos ištakos ir šiandiena. Diplomatinės atstovybės ir jų funkcijos. Privilegijos ir imunitetai. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-02
 • Protokolas

  Protokolas. Valstybės valdyme. Diplomatija valstybės valdyme. Tarptautinio bendravimo protokolas. Nevyriausybinių organizacijų protokolas. Protokolas versle. Derybų protokolas. Statutinių organizacijų protokolas. Dalykinis etiketas ir vadovų elgesio normos. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Dalykinio etiketo normų įvairovė pasaulyje. Verslininkų ir vadybininkų veikla užsienyje. Tautinis orumas. Dalykinės manieros, kultūra ir multikultūra. Įvaizdis, sėkmė ir karjera. Pasilinksminimai ir verslas. Dovanos ir suvenyrai verslo vadyboje.
  Etiketas, špera(16 puslapių)
  2007-02-23
 • Protokolas ir etiketas

  Protokolas. Etika. Etiketas. Protokolas ir etika. Diplomatija valstybės valdyme. Tarptautinio bendravimo protokolas. Etiketas: darykim verslą gražiai. Nevyriausybinių organizacijų protokolas. protokolas versle. Derybų protokolas. Verslo protokolas Europos Sąjungos (ES) šalyse. Dalykinis etiketas ir vadovų elgesio normos. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Dalykinio etiketo normų įvairovė pasaulyje. Dalykinės manieros, kultūra ir multikultūra. Pasilinksminimai ir verslas.
  Etiketas, konspektas(21 puslapis)
  2006-04-28
 • Protokolas ir etiketas (2)

  Bendravimo vieta ir reikšmė tarpusavio santykių sistemoje. Bendravimo būdai, formos ir normos. Asmeninis (vidinis) bendravimas. Verbalinis (žodinis) ir neverbalinis (kūno kalba) bendravimas. Sąvokos etiketas samprata. Protokolo sąvoka. Protokolų funkcijos. Nacionalinio protokolo bruožai. Diplomatinio protokolo normos ir taisyklės, jo ypatumai. Diplomatijos personalo rangai. Diplomatų privilegijos ir imunitetai. Priėmimų aprangos rūšys. Protokolo reikalavimai vyrų ir moterų aprangai ir laikysenai. Protokolo reikalavimai prie stalo. Dalykinių laiškų svarbiausi bruožai. Vizitinės kortelės. Elgesio kultūra. Elgesio normos kaip vertinimo kriterijus. Pirmojo įspūdžio reikšmė. Skirstymas rangais. Kontakto pradžia. Darbo etiketas. Pagrindiniai reikalavimai. Bendravimas su vadovu. Tonas. Atvirumo politika. Bendravimas su kolegomis. Tonas, kreipiniai. Bendravimas su interesantais ir svečiais. Pokalbio telefonu etiketas. Pasirengimas dalykiniam pokalbiui. Dalykinio pokalbio kultūra. Argumentavimas, jo būdai. Pagrindinės kalbėjimo ir klausymo taisyklės. Prieštaravimas, forma, tonas, prieštaravimų būdai ir laikas. Konfliktinės situacijos dalykinio pokalbio metu bei diskusijų metu. Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Konferencijos organizavimo svarbiausi darbai. Viešosios kalbos samprata. Girdimasis stilius (balsas, tartis, intonacija, tempas, ritmas, pauzės). Rengimosi stilius (laikysena, gestai, mimika).
  Etiketas, konspektas(11 puslapių)
  2006-05-03
 • Protokolas ir etiketas (3)

  Protokolo sąvoka. Protokolo funkcijos. Socialinės santvarkos ypatumo reikšmė protokolui. Diplomatinio protokolo normos ir taisyklės, jo ypatumai. Protokolas diplomatinėje atstovybėje. Diplomatinės privilegijos ir imunitetai. Sąvokos etiketas samprata. Elgesio normos. Elgesio normos kaip vertinimo kriterijus. Kuo grindžiamas etiketas atitinkamoje aplinkoje. Bendravimo būdai. Mūsų papročių kaita, nauji elgesio pavyzdžiai ir taisyklės. Trintis tarp kartų.
  Etiketas, konspektas(4 puslapiai)
  2006-05-03
 • Protokolas ir etiketas (4)

  Protokolas. Valstybės valdymo protokolo raida Lietuvos Respublikoje (LR), jo pobūdis ir svarbiausi klausimai. Tarptautinio bendravimo protokolas. Nevyriausybinių organizacijų protokolas. Protokolas versle. Derybų protokolas. Statutinių organizacijų protokolas. Verslo protokolas Europos Sąjungos (ES) šalyse. Dalykinis etiketas ir vadovų elgesio normos. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Dalykinio etiketo normų įvairovė pasaulyje. Dalykinės manieros, kultūra ir multikultūra. Įvaizdis, sėkmė ir karjera. Pasilinksminimai ir verslas. Dovanos ir suvenyrai verslo vadyboje.
  Etiketas, špera(7 puslapiai)
  2006-10-12
 • Protokolas ir etiketas (5)

  Įvadas. Kurso objektas, tikslas ir uždaviniai. Protokolas valstybės valdyme. Tarptautinio bendravimo protokolas. Protokolas versle. Derybų protokolas. Nevyriausybinių organizacijų protokolas. Statutinių organizacijų protokolas. Dalykinis etiketas. Dalykinio etiketo ypatumai Europos Sąjungoje. Lietuvos verslininku ir vadybininku veikla užsienyje. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Dovanos. Šiuolaikinis etiketas Baltijos šalyse: Lietuva, Latvija, Estija.
  Etiketas, konspektas(22 puslapiai)
  2007-02-08
 • Protokolas ir etiketas (6)

  Įžanga. Etninių kultūrų ypatumai ir skirtumai. Etninės nuostatos. Apžvalga. Voratinklio visuomenė. Progresas. Tarp kultūriniai skirtumai. Elgesys ir taktika. Verslo susitikimai. Derybos. Susitikimų etiketas. Sprendimų priėmimas. Derybos ir kompromisas. Išvados.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2007-02-27
 • Protokolas ir etiketas (7)

  Tarptautinio protokolo idėja. Tarptautinio protokolo svarba. Protokolas – kelias į sėkmę Protokolas ar etiketas? Pranašumai ir skirtumai. Geros manieros – prabanga ar būtinybė. Protokoliniai susipažinimo reikalavimai. Protokoliniai pasisveikinimo reikalavimai. Keitimosi vizitinėmis kortelėmis procedūra. Asmeninės vizitinės kortelės. Tarnybinės vizitinės kortelės. Informacija jose, jų ženklai ir spalvos. Svečių sutikimas. Vizitų rūšys. Vizitų programos. Oficialūs pokalbiai. Bendravimas su auditorija. Rengimasis pranešimui ir pats pranešimas.
  Etiketas, konspektas(24 puslapiai)
  2007-05-22
 • Protokolas ir etiketas (8)

  Parengiamasis pokalbio bei derybų etapas. Pasirengimas pokalbiui (deryboms). Derybų delegacijos sutikimas ir priėmimas. Derybų eiga. Tarptautinės derybinės konferencijos, jų praktika ir procedūra. Skirtingų kultūrų elgesio versle modeliai. Verbaliniai bendravimo komponentai ir jų reikšmė. Neverbalinis elgesys versle: ekspresyvios ir santūrios kultūros. Kaip būti geresniu derybininku? Pagrindiniai patarimai. tarptautinio bendravimo vadybininkui. Labiausiai paplitusios etiketo taisyklės.
  Etiketas, konspektas(33 puslapiai)
  2007-05-22
 • Protokolas ir etiketas (9)

  Įvadas. Protokolo samprata, jo raida turinys ir formų įvairovė. Diplomatija valstybės valdyme. Diplomatų privilegijos ir imunitetas. Protokolas valstybės valdyme. Tarptautinio bendravimo protokolas. Nevyriausybinių organizacijų protokolas. Protokolas versle. Derybų ir susitarimų protokolas versle. Statutinių organizacijų protokolas. Dalykinis etiketas ir vadovų elgesio normos. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Dalykinio etiketo normų įvairovė pasaulyje. Verslininkų ir vadybininkų veikla užsienyje. Tautinis orumas. Dalykinės manieros. Įvaizdis, sėkmė, karjera. Pasilinksminimai ir verslas. Dovanos ir suvenyrai įstaigų bei verslo vadyboje.
  Etiketas, špera(13 puslapių)
  2007-09-21
 • Protokolas ir etiketas Vakarų Europos kultūrinėje erdvėje

  Airija. Liuksemburgas. Derybos: kultūros veiksnių įtaka. Bendravimo aplinka. Kūno kalba versle ir derybose. Dovanos.
  Etiketas, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-11-24
 • Protokolas ir etiketas versle

  Įvadas. Protokolo samprata, jo raida, turinys ir formų įvairovė. Protokolas. Pagrindiniai tarptautinio etiketo elementai. Žmogaus bruožai. Etiketo reikalavimai verslo vadyboje. Tarptautinio bendravimo protokolas. Funkcijos. Klausymosi etapai bendraujant su pašnekovu. Tinkamo klausymosi taisyklės tarptautiniame bendravime. Prasto klausymosi priežastys. Etiketas: darykim verslą gražiai. Kas gali sudaryti teigiamą įspūdį ir kodėl. Nevyriausybinių organizacijų protokolas. Nevyriausybinės organizacijos. Nevyriausybinių organizacijų veiklos motyvai. Tikslo siekiantis žmogus ypač vertina. Nevyriausybinės organizacijos sėkmė priklauso nuo. Šiuolaikinė visuomenė turi daug naujų bruožų. Protokolas versle. Protokolo funkcijos versle. Yra 2 galimybės nesugadinti niekam nuotaikos ir išvengti pavojų. Protokolinės elgesio normos verslininkams ir vadybininkams. Verslininko etikos kodeksas. Derybų protokolas. Pasirengimas deryboms. Derybų organizavimas. Derybininkai išskiria kelis žmogaus bruožus. Būdai konfliktams ir nesutarimams įveikti. Vadybinio darbo praktikoje išskiriami keli paplitę tarpininkavimo būdai. Būtina įsidėmėti ką reiškia rankų paspaudimas. Derybų protokolas būna. Statutinių organizacijų protokolas. Verslo protokolas Europos Sąjungos (ES) šalyse. Dalykinis etiketas. Išskiriamos šios bendravimo funkcijos. Pagal bendravimo įtaką. Patarimai vadybininkams. Moterys versle. Visuomenės raida ir elgesio normų kaita. Moterys turinčios polinkį vadovauti ir patarimai kaip joms pasiekti sėkmę. Senos ir naujos moterų elgesio visuomenėje normos. Šiuolaikinė moteris ir karjera. Dalykinio etiketo normų įvairovė pasaulyje. Įvaizdis, sėkmė ir karjera. Pasilinksminimai ir verslas. Dovanos ir suvenyrai verslo vadyboje. Protokolas valstybės valdyme. Oficialūs vizitai. Neoficialūs vizitai. Tranzitiniai vizitai. Diplomatija valstybės valdyme. Diplomatų privilegijos ir imunitetas. Įstaigų įvaizdis. Sąvokos. Dalykinės manieros. Situacijos ir elgesys. Bendravimo kultūra. Humaniškasis vadovavimo stilius.
  Etiketas, konspektas(27 puslapiai)
  2008-01-11
 • Protokolas ir etiketas: Singapūras, Japonija, Korėja

  Įžanga. Japonija. Singapūras. Korėja.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-01
 • Protokolas valstybės valdyme

  Įvadas. Vizitų rūšys. Vizito programos parengimas. Svečių priėmimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-12-13
 • Protokolas valstybės valdyme (2)

  Įvadas. Valstybės ir vyriausybės vadovų vizitai. Aukščiausio lygio delegacijų sutikimo tvarka. Elgesio taisyklės įvairiose valstybės valdymo srityse dirbantiems pareigūnams. Užsienio šalyse dirbančių diplomatų rangai. Diplomatų privilegija ir imunitetas. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-05-13
 • Protokoliniai ir etiketo reikalavimai biure

  Įvadas. Darbo tikslas – apžvelgti pagrindinius reikalavimus darbuotojams dirbantiems įmonėje. protokoliniai reikalavimai pasisveikinimui ir susipažinimui. Pasisveikinimas. Susipažinimas. Etiketas kalbant telefonu. Elektroninio pašto etiketas. Vizitinės kortelės. Svečių sutikimas ir priėmimas biure. Dalykinis įvaizdis ir apranga. Įmonės dovanos ir suvenyrai. Įmonės šventės. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2010-05-06
 • Protokoliniai moterų aprangos reikalavimai (2)

  Įžanga. Einant į darbą. Protokolinė moters apranga. Moteriški kostiumėliai. Kelnės. Palaidinė. Vizitinė suknelė. Klasikinė suknelė. Priešpietinė suknelė. Maža juoda suknelė. Vakarinė suknelė. Kokteilinė suknelė. Vestuviniai apdarai. Kojinės. Avalynė. Skrybėlaitė. Skarelė ir šalikas. Moterų aksesuarai, dėvint įvairią aprangą. Auskarai. Vėrinys arba perlų juostelė. Koljė. Sagės. Apyrankes. Laikrodis. Rašiklis. Diržas. Pirštinės. Krepšiai, rankinės ir diplomatai. Pobūviai. "Black Tie", "Tuxedo", "Formal". "Semi-formal", "Black Tie Optional", "Cocktail". "White tie". Apibendrinimas.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2007-11-29
 • Protokoliniai moterų aprangos reikalavimai (3)

  PowerPoint pristatymas. Apranga senovėj. Šiek tiek vėliau...Socialinė nelygybė. Darbinė aplinka. Šiuolaikinė darbo apranga. Protokolinė moters apranga. Moteriški kostiumėliai. Kelnės. Palaidinės. Suknelės. Vizitinė suknelė. Klasikinė suknelė. Maža juoda suknelė (little black dress). Vakarinė suknelė. Kokteilinė suknelė. Vestuvinė suknelė. Kojinės. Avalynė. Skrybėlaitė. Skarelės ir šalikai. Aksesuarai. Auskarai. Vėrinys. Koljė. Sagės. Apyrankės. Laikrodis. Rašiklis. Diržas. Pirštinaitės. Rankinės, diplomatai ir krepšiai.
  Etiketas, pristatymas(32 skaidrės)
  2007-11-29
 • Protokoliniai vyrų aprangos reikalavimai

  Įvadas. Frakas. Smokingas. Kostiumai. Du artimiausi kostiumo elementai. Kaklaraištis. Marškiniai. Kostiumų mados tendencijos. Išeiginis ir vizitinis kostiumas. Specialioji apranga. Paltai ir galvos apdangalai. Vyrų aksesuarai.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2005-11-08
Puslapyje rodyti po