Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dalykinis bendravimas organizacijoje: kelionių organizatorė "Kelionių opera"

  Verslo etikos ir bendravimo organizavimo referatas. Įvadas. Tikslas – išanalizuoti dalykinį bendravimą, tam tikrus jo principus, taikomus konkrečioje organizacijoje. Įmonės "Kelionių opera" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija organizacijoje. Tarnybinis etiketas organizacijoje. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2009-10-20
 • Dalykinis bendravimas: "Swedbank"

  Įvadas. Trumpa "Swedbank" charakteristika. Vidinė ir išorinė komunikacija "swedbank" organizacijoje. Dalykinio bendravimo telefonu principai. Dalykinis bendravimas raštu. "Swedbank" nuostatos žodiniam bendravimui. "Swedbank" ryšiai su žiniasklaida. Tarnybinis etiketas "swedbank" organizacijoje. Apranga ir išvaizda. Dovanos ir suvenyrai. Neformalaus bendravimo normos. Dalykinio bendravimo organizavimas derybose. Derybinės situacijos pristatymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas ir rezultatas. Priėmimo organizavimas. Išvados.
  Etiketas, namų darbas(14 puslapių)
  2009-11-17
 • Dalykinis etiketas: Gėlės

  Įvadas. Kokiomis progomis dovanojamos gėlės? Ką vertėtų žinoti dovanojant gėles? Kas kam dovanoja gėles? Kokias gėles kam dovanoti? Gėlių kalba bei jos skirtumai užsienio šalyse. Kaip gėlės yra teikiamos? Ar įteikiamas gėles reikia išvynioti? Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2007-04-19
 • Danų etiketas ir nacionaliniai vadybos ypatumai

  Įvadas. Danijos geografinė padėtis. Politika ir valdžia. Švietimas. Religija ir demografija. Kelios pastabos apie Daniją ir danus. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Klausymosi įpročiai. Mostai. Arbatpinigiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Dovanos. Punktualumas. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2008-01-01
 • Delegacijos iš Airijos vizito vadyba

  Įvadas. Susipažinti su Airijos valstybe, išsamiai panagrinėti Airijos valstybės protokolą ir etiketą. Delegacijos iš Airijos vizito vadyba. Trumpas Airijos aprašymas. Tarptautinis verslas su Airija ir kultūrinis ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Airių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Religija. Elgsenos ir manierų ypatumai. Elgesys viešose vietose. Verslo etiketas. Užsienio verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Svečių kelionės planavimas ir organizavimas (I variantas). Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas (I). Svečių kelionės planavimas ir organizavimas (II variantas). Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas (II. Svečių garbei rengiamų pietų vadyba. Išvados.
  Etiketas, referatas(24 puslapiai)
  2008-09-11
 • Delegacijos iš Kinijos vizito vadyba

  Įvadas. Teorinė dalis. Kinijos aprašymas. Tarptautinio verslo su Kinija ryšys. Kinijos kultūra. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Pirmasis susitikimas ir pasisveikinimas. Bendravimas. Susitikimai ir derybos. Kinijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Delegacijos iš Kinijos vizito į Lietuvą vadyba. Verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Vizito tikslas bei laikas. Bendroji programa bei scenarijus. Vizito planavimas bei organizavimas. Svečių garbei rengiamų pietų vadyba. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2010-05-06
 • Derybų etiketas

  Įvadas. Darbo tikslas: įsigilinti į derybų procesą ir aptarti pagrindinius dalykus susijusius su derybų etiketu. Derybų rūšys. Pasiruošimas deryboms. Derybų eiga. Derybų pabaiga. Anketinė apklausa. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2009-01-08
 • Derybų organizavimas ir vedimas tarp AB "Sportinė aviacija" ir "Mecaplex Switzerland"

  Įvadas. Tikslas – naudojantis konkrečiu pavyzdžiu, derybomis tarp AB "Sportinė aviacija" ir "Mecaplex Switzerland", supažindinti su derybų organizavimu, jų vedimo taisyklėmis ir etiketu. Derybinės situacijos aprašymas. Delegacijos vizito programa ir scenarijus. Derybų aprašymas. Pasiruošimas deryboms. Derybų vedimas. Derybų rezultatas. Priėmimo organizavimas. Priėmimo rūšies ir vietos pasirinkimas. Kviečiamų asmenų sąrašo sudarymas. Kvietimo maketas. Svečių susodinimo už stalo plano sudarymas. Stalo ir vizitinių kortelių pavyzdžiai. Tosto ir kalbos pavyzdžiai. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etiketas, namų darbas(15 puslapių)
  2008-09-24
 • Didžiosios Britanijos ypatumai

  Didžiosios Britanijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Trumpas Didžiosios Britanijos aprašymas. Laiko naudojimo savitumai. Didžiosios Britanijos žmonių religijos. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-06
 • Dovanos ir suvenyrai

  PowerPoint pristatymas. Įvadas. Dovanos ir suvenyrai. Kaip išrinkti ir įteikti dovanas? Kaip priimti dovanas? Verslo dovanos. Dovanos užsienio partneriams. Įvairių valstybių verslininkų mėgstamos dovanos. Netikėtos dovanos. Netinkamos dovanos. Išvados.
  Etiketas, pristatymas(16 skaidrių)
  2007-12-04
 • Dovanos ir suvenyrai (2)

  Įvadas. Dovanos ir suvenyrai. Kaip išrinkti ir įteikti dovanas? Kaip priimti dovanas? Verslo dovanos. Netikėtos ir netinkamos dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-04
 • Dovanos ir suvenyrai verslo vadyboje

  Įvadas. Tarnybinės dovanos. Dovanos verslo partneriams. Atskirose šalyse dovanų teikimas. Kalėdinės dovanos. Vestuvių dovanos. Dovanos naujagimiui. Padėkos už dovanas. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada nedovanojame gėlių?
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2007-11-16
 • Dovanos verslo vadyboje

  Įvadas. Darbo objektas - dovanos ir jų įteikimas bei priėmimas, dovanojimo etiketas. Tarnybinės dovanos. Dovanos verslo partneriams. Padėkos už dovanas. Išvados. Išnašos.
  Etiketas, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-04-22
 • Eating habits and table manners all over the world

  Darbas anglų kalba. Valgio etiketas. Tables and Table Manners. Dining Etiquette. Table Ordering. "Reading" the Table Setting. Use of Silverware. When You Have Finished. Basic Table Manners. Keywords.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-08
 • Elementariausi kalbos etiketo reikalavimai

  Įvadas. Paguodos ir užuojautos žodžiai. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2006-03-01
 • Elgesio etiketas Japonijoje

  PowerPoint pristatymas. Laikas. Fizinis kontaktas. Tonas, garsumas. Fiziniai gestai. Žvilgsniai. Elgesys susitikimų metu. Vizitinės kortelės. Meishi "išvaizda". Meishi įteikimo tradicijos. Apsikeitus meishi...
  Etiketas, pristatymas(14 skaidrių)
  2006-12-15
 • Elgesio kultūra ir dorovė

  Įvadas. Elgesio kultūros samprata. Kas yra elgesys. Kas yra kultūra. Elgesio kultūros esmė. Elgesio kultūros turinys. Vidinė kultūra. Vidinės ir išorinės kultūros sąveika. Dorovinė elgesio kultūros reikšmė. Estetinė elgesio kultūros reikšmė. Elgesio taisyklės. Pirmosios elgesio taisyklės. Papročiai ir elgesio taisyklės. Elgesio taisyklių reikšmė. Elgesio kultūros sandara. Išsiauklėjimas. Išsiauklėjimo sąvoka. Neišsiauklėjimo apraiškos. Išsiauklėjusio žmogaus bruožai. Mandagumas. Jautrumas. Taktiškumas. Korektiškumas. Delikatumas. Palankumas. Etiketas. Etiketo specifika. Etiketo dorovinė prasmė. Išvados.
  Etiketas, kursinis darbas(26 puslapiai)
  2008-04-25
 • Elgesio normos Lietuvoje

  Įvadas. Dabartinė Lietuvos verslo elgesio normų būklė. Etikos normų rūšys. Elgesio normos su darbuotojais. Išvados.
  Etiketas, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-01-01
 • Elgesio normos prie stalo

  PowerPoint prezentacijos. 1632 metų Austrijos karališkųjų rūmų potvarkis. Kaip dera elgtis prie stalo. Higienos. Patogumo. Tikslingumo. Pagarbos stalo kaimynui. Estetiniais reikalavimais. Kas kaip valgoma: duona, sumuštiniai, kava ir arbata, krevetės, ryžiai. Išvados.
  Etiketas, pristatymas(10 skaidrių)
  2007-10-17
 • Elgesys ir kultūra

  Elgesio kultūra. Išsiauklėjimas. Išsiauklėjusio žmogaus bruožai. Mandagumas. Taktiškumas. Korektiškumas. Delikatumas. Etiketas. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-12
Puslapyje rodyti po