Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Stiprieji gėrimai: viskis, konjakas, degtinė

  Įvadas. Istorija. Degtinė. Konjakas. Gamybos būdai. Viskis. Degtinė. Konjakas. Kaip geriami šie gėrimai? Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-06-12
 • Susirinkimai, konferencijos, diskusijos, pasitarimai

  Įvadas. Susirinkimai ir konferencijos. Susirinkimai. Konferencijos. Pasirengimas konferencijai. Konferencijos eiga. Interviu. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-12-17
 • Susirinkimai. Konferencijos

  Įvadas. Susirinkimo tikslas. Susirinkimo pirmininkas. Darbotvarkė. Kaip nuspręsti, ką kviesti. Sėdėjimo tvarka. Ko reikia, kad gerai pasirodytumėt. Susirinkimų gyvybingumas. Konferencijos. Konferencijų rūšys. Pasiruošimas konferencijai. Tema ir dienotvarkė. Konferencijos vadovas. Konferencijos eiga. Vidinės nuostatos. Išorinė tvarka. Į konferencijos išlaidas įskaičiuojamas ir etiketas. Jei jus lydi sutuoktinis ar draugas. Išvados.
  Etiketas, referatas(17 puslapių)
  2008-01-03
 • Susirinkimų ir konferencijų organizavimas (2)

  Įvadas. Susirinkimai ir konferencijos. Susirinkimo tikslas. Susirinkimo pirmininkas. Susirinkimo darbotvarkė. Kaip nuspręsti, ką kviesti. Sėdėjimo tvarka. Kas dera dalyviui. Kaip teikti pasiūlymus. Kaip paprieštarauti. Ko reikia, kad gerai pasirodytumėte. Kaip pasiruošti susirinkimui. Konferencijos. Į konferencijos išlaidas įskaičiuojamas ir etiketas. Jei jus lydi sutuoktinis ar draugas. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2007-09-10
 • Svečių iš Belgijos šalies vizito Lietuvoje vadyba

  Įvadas. Trumpas Belgijos šalies aprašymas. Lietuvos tarptautiniai verslo santykiai su Belgijos šalimi. Belgijos šalies kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Belgijos šalies kultūros specifika. Laiko naudojimo savitumai. Belgijos šalies verslo susitikimų ypatumai. Belgijos šalies žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Užsieniečių verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etiketas, referatas(24 puslapiai)
  2007-10-08
 • Svečių iš užsienio priėmimas ir vaišinimas

  Šeimininkų ir svečių pareigos. Priėmimai. Svečiai iš Vokietijos. Svečiai iš Prancūzijos. Svečiai iš Amerikos. Svečiai iš Olandijos. Svečiai iš Italijos. Svečiai iš Artimųjų Rytų. Svečiai iš Japonijos. Svečiai iš Korėjos. Svečiai iš Norvegijos.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-24
 • Svečių priėmimas

  Įvadas. Priėmimai. Priėmimų rūšys ir ypatumai. Taurė šampano arba taurė vyno. Pusryčiai. Dalykiniai pietūs. Arbata. Žurfiksas. Furšetas. Kokteilis. Pietūs. Vakarienė. Kiti priėmimai. Meniu sudarymas. Patalpos paruošimas ir stalo serviravimas. Staltiesė. Servetėlės. Individualios ar higieninės servetėlės. Svečiai iš Vokietijos. Svečiai iš Prancūzijos. Svečiai iš Amerikos. Svečiai iš Olandijos. Svečiai iš Italijos. Svečiai iš Artimųjų Rytų. Svečiai iš Japonijos. Svečiai iš Korėjos. Svečiai iš Norvegijos. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2007-08-13
 • Svečių priėmimas. Svečiavimasis. Svečių teisės ir pareigos. Dovanos

  Įvadas. Svečių priėmimas. Bendros sutikimo taisyklės. Svečių supažindinimas. Svečiavimasis. Svečių teisės ir pareigos. Dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-12
 • Svečių sutikimas ir oficialūs pokalbiai

  Įvadas. Svečių sutikimas. Oficialūs pokalbiai. Pokalbis. Susipažinimas. Prisistatymas. Žodinis prisistatymas. Pasisveikinimas veiksmais. Rankos paspaudimas. Rankos bučiavimas. Galvos linktelėjimas.
  Etiketas, namų darbas(14 puslapių)
  2006-04-21
 • Svečių sutikimas. Vizitai

  Svečių sutikimas. Vizitai. Oficialūs vizitai. Darbo vizitai. Neoficialūs vizitai. Tranzitiniai vizitai. Mandagumo vizitai. Vizitų programos. Oficialūs priėmimai. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". "Taurė vyno su sūriu". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Bufeto ir furšeto skirtumai. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė. Ponių kava. Kviestinė vakarienė. Kviestiniai pietūs. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Piknikas . "Savas butelis". Kiti priėmimai. Apranga. Aprangos reikalavimai. Aprangos socialumas. Smokingas. Frakas. Išeiginis ir vizitinis kostiumai. Išvados. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Etiketas, referatas(21 puslapis)
  2005-11-07
 • Švedija (4)

  Protokolo ir etiketo disciplinos referatas. Švedija ir švedai. Religija. Demografija. Kreipiniai. Viešose vietose. Apranga. Restorane. Svečiuose. Verslo etiketas Švedijoje. Bendradarbiavimo aplinka. Įvaizdis derybose. Sprendimo priėmimo ypatumai. Kūno kalba . Dovanos.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-08-08
 • Švedijos etiketas

  Gyventojai. Švedų kalba. Švedijos vaikai, jaunimas. Rengimosi maniera. Kalėdos (Jul). Vasaros lygiadienio šventė (Midsommaren) arba Joninės. Laisvalaikis. Sportas: mėgėjai ir profesionalai. Virtuvės paslaptys.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2005-11-25
 • Šventės etiketas: Adventas, Kūčios, Kalėdos

  Įvadas. Adventas. Kūčios. Pasiruošimas Kūčių vakarui. Kalėdų eglutė. Kūčių stalo dengimas. Kūčių vakaras. Kūčių vakarienė. Būrimai ir spėliojimai. Kalėdos. Kalėdų šventimo papročiai. Sveikinimai ir linkėjimai. Kitos apeigos. Oro spėliojimai. Žaidimai ir burtai. Šventinis stalas.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2008-03-12
 • Tarnybinė vyrų ir moterų apranga, aksesuarai

  Įvadas. Darbo drabužių stiliai. Moters apranga darbe. Kostiumėliai. Darbinės kelnės. Moters aksesuarai. Vyro apranga darbe. Vyro aksesuarai. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2007-11-13
 • Tarnybinis etiketas

  Darbo etika. Kasdieninis elgesys įstaigoje. Pristatymo, prisistatymo kultūra, kreipimasis, pasisveikinimas. Pokalbio kultūra. Telefonas ir etiketas. Apranga. Papuošalai. Laikysena. Dovanos, suvenyrai. Klausimai.
  Etiketas, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-12-19
 • Tarnybinis etiketas moterims

  Įžanga. Etiketas. Tobulas elgesys – svarbūs formalumai. Rūbai kuria žmones. Gestai vietoje daugžodžiavimo. Savitvarda moterims – dvigubai svarbiau. Šešių punktų programa, prisidėsianti prie jūsų sėkmės. Kasdieniškos taisyklės. Maži gestai, didelis poveikis – kas galima moteriai. Geras tonas – formuluotė bet kuriam atvejui. Bendravimas - burtažodis turintis ateitį. Geriausia pokalbio taktika. Oficialūs renginiai. Išvados. PowerPoint pristatymas. Etiketas tai "kažkas tokio". tobulas elgesys: svarbūs formalumai. Ką vilki moteris ir ko jai geriau nevilkėti. Kūno priežiūra. Gestai vietoje daugžodžiavimo. Stovėdama moteris niekuomet negali. Sėdėdama moteris jokiu būdu negali. Stovėdama ir eidama moteris privalo atkreipti dėmesį. Sėdėdama moteris turėtų. Maži gestai, didelis poveikis, kas galima moteriai. Kaip nedera elgtis oficialių renginių metu.
  Etiketas, referatas(27 puslapiai)
  2008-06-04
 • Tarnybinis etiketas moterims (2)

  Įžanga. Prisistatymas ir pasisveikinimas. Elgesio etika. Darbo pokalbiai. Apranga. Kosmetika. Aksesuarai. Kvepalų etiketas. Dalykiniai pietūs ar vakarienė restorane. Tarnybiniai susitikimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2009-10-29
 • Tarpkultūrinės komunikacijos ypatumai Suomijoje

  Įvadas. Darbo tikslas: išsiaiškinti tarpkultūrinės komunikacijos ypatumus Suomijoje Šalies apibūdinimas. Suomių savybės. Dimensijos. Griežtas ar laisvas laiko traktavimas. Neapibrėžtumo vengimas ar rizikos toleravimas. Formalumas ar neformalumas. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Akių kontaktas. Laikysena ir fizinis artumas. Tylos intarpai.
  Etiketas, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-11-05
 • Tarptautiniai protokolai

  Įvadas. Etinės vadovo pareigos. Vadovavimo sutarimui pasiekti ypatumai. Vadovo savybės. Kaip mes bendraujame? Sąmoningas bendravimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2006-01-06
 • Tarptautinis protokolas

  Protokolinė elgsena automobilyje. Vizitinės kortelės. Konferencijų ir derybų etika. Derybų etiketas. Klausinėjimo ir klausimo etika ir etiketas. Bendravimo etika ir etiketas. Apibendrinimas.
  Etiketas, konspektas(6 puslapiai)
  2007-12-20
Puslapyje rodyti po