Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tarptautinis protokolas (2)

  Protokolo ir etiketo samprata. Renginiai, jų organizavimas. Vizitų vadyba. Vizitų rūšys. Svečių sutikimas, pristatymas ir prisistatymas. Protokolinė elgsena automobilyje. Vizitinės kortelės. Konferencijų ir derybų etika. Derybų etiketas. Apibendrinimas.
  Etiketas, konspektas(10 puslapių)
  2007-12-20
 • Tarptautinis protokolas (3)

  Kvietimai. Oficialūs priėmimai. Priėmimų tipai. Kiti iškilmingi protokoliniai priėmimai. Atvykimas į priėmimus. Svečių sodinimas prie stalo. Stalo serviravimas. Elgesio prie stalo etiketas (taisyklės). Stalo etiketas. Telefoniniai pokalbiai. Tarptautinio etiketo normos. Ekspresyvios ir santūrios kultūros. Patarimai tarptautinio bendravimo vadybininkui. Protokoliniai aprangos reikalavimai. Kostiumėlių tipai.
  Etiketas, konspektas(9 puslapiai)
  2007-12-20
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Didžiojoje Britanijoje

  Įvadas. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Priklausomi ar nepriklausomi nuo kitų? Požiūris į laiką. Rizikuojantys ar vengiantys rizikos? Orientuoti į praeitį ar į ateitį? Kaip visuomenei geriau bendrauti su pasauliu? Ar bendravimas priklauso, ar nepriklauso nuo situacijos? Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Britų anglų kalba. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos tarpai. Gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Emocijos. Elgesys viešose vietose ir kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Stiliai. Dovanos. Verslo etiketas. Kasdieninė tvarka įstaigoje. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Planavimas.
  Etiketas, referatas(24 puslapiai)
  2007-05-20
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Japonijoje. Kalbos kultūra

  Japonija. Bendroji apžvalga. Bendravimas. Verslo atmosfera, metodai ir ypatumai. Kalbos kultūra. Kalbos kultūra ir jos objektas. Kalbos tipai. Kalbos klaidos. Kalbos etiketas.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2007-05-23
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Kinijoje

  Įvadas. Trumpai. Bendra apžvalga. Istorija Gyventojai. Mokslas ir švietimas. Religija. Sveikinimasis ir supažindinimas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris. Susipažinimas. Laikysena ir fizinis artumas. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Punktualumas. Apranga. Susodinimas. Pakartotinės porcijos. Namuose, restorane, darbe. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Sąskaitos apmokėjimas. Transportas. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Dovanos. Verslo etiketas. Kasdieninė tvarka įstaigoje. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susitikimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija. Išvados. Priedai (1).
  Etiketas, referatas(22 puslapiai)
  2007-10-11
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Olandijoje

  Įvadas. Pagrindinės kultūros kryptys. Politika ir valdžia. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai. Derybos. Korespondencija. Elgesys per susitikimus ir derybas. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Kūno kalba derybose ir versle. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Apranga. Dovanos. Išvados. Protokoliniai vyrų aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2007-05-10
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Olandijoje (2)

  PowerPoint pristatymas. Nyderlandai. Pagrindinės kultūros kryptys. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai. Derybos. Korespondencija. Elgesys per susitikimus ir derybas. Kūno kalba derybose ir versle. Apranga. Dovanos. Verta prisiminti. Protokoliniai vyrų aprangos reikalavimai. Apranga turi atitikti tam tikras taisykles. Kokie yra oficialūs drabužiai ir kokiomis progomis dera juos vilkėti? Svarbiausi reikalavimai išvaizdai. Kvepalai. Aksesuarai. Patarimai dėvint švarką. Išvados.
  Etiketas, pristatymas(19 skaidrių)
  2007-05-10
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Olandijoje (3)

  Įvadas. Susitikimų protokolas: pradžia ir eigos įvairovė. Kreipiniai. Susipažinimas. Pasisveikinimas. Derybos: kultūrinių veiksnių įtaka. Susitikimai. Vadovai ir vadovavimas. Kūno kalba versle ir derybose. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, laikysena. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimai. Laikysena ir fizinis atstumas. Bendravimo aplinka. Savo paties įvaizdis. Dovanos. Apranga. Priėmimas į darbą Gyvenimo aprašymas (CV). Motyvacinis laiškas. Kreipimosi dėl darbo formos. Pokalbis dėl darbo. Darbo sutartis.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2009-01-06
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Portugalijoje

  Įvadas. Apie Portugaliją ir portugalus. Pagrindinės kultūros kryptys. Laikomasi hierarchijos ar lygybės? Požiūris į laiką. Rizikuojantys ar vengiantys rizikos? Formalūs ar neformalūs? Pagarbūs kreipiniai į vyrus ir moteris. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos temos. Žvilgsniai. Punktualumas. Naudingos frazės. Verslo etiketas. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir pristatymai. Korespondencija. Derybos. Dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2008-03-13
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Turkijoje

  PowerPoint pristatymas. Merhaba. Vertybės ir savybės. Kultūros, lemiančios turkų bendravimo stilių. Jus nežinote ką apsirengti? Derybų procesas. Jus pakviesti į namus. Auksinė taisyklė.
  Etiketas, pristatymas(18 skaidrių)
  2005-09-20
 • Tarptautinis protokolas: Turkija

  Įvadas. Istorinė ir politinė apžvalga. Mokslo ,meno ir kultūros įžymybės. Religija. Bendravimo ypatumai. Maitinimosi ypatumai. Susipažinimas. Sveikinimasis. Verbalinės ir neverbalinės kalbos ypatumai. Požiūris į laiką. Elgesys viešose vietose. Pagrindinės šventės. Kasdieninė tvarka įstaigose. Derybų ypatumai. Korespondencija. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-01-25
 • Tarptautinis verslo protokolas

  Etiketo ir protokolo samprata. Renginių organizavimas. Spaudos konferencija ir spaudos atstovių priėmimas. Prezentacijos etika. Oficialūs vizitai. Darbo vizitas. Pasisveikinimo, pristatymo ir prisistatymo etiketas. Vizitinės kortelės ir jų naudojimo etiketas. Oficialių pokalbių ir sutikimų etiketas. Derybų vedimas.
  Etiketas, špera(9 puslapiai)
  2006-03-23
 • Tarptautinis verslo protokolas ir etiketas

  Tarptautinio protokolo idėja. Susitikimų protokolas: apranga. Susitikimų protokolas: punktualumas. Neverbalinis bendravimas. Neverbalinis pasisveikinimas. Atstumas. Simboliniai gestai. Susitikimų protokolas: kreipinio forma. Verbalinis pasisveikinimas. Susitikimų protokolas: keitimasis vizitinėmis kortelėmis. Dovanų teikimas ir priėmimas. Susitikimų protokolas: gaivieji gėrimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2005-09-14
 • Telefoniniai pokalbiai ir jų etiketas

  Įvadas. Darbiniai telefono pokalbiai. Pasisveikinimas. Kaip kreiptis? Mūsų pageidavimo išreiškimas. Padėka. Atsisveikinimas. Kito asmens pakvietimas. Privatūs pokalbiai. Prašymas. Atsisveikinimas. Tinkamas laikas skambinti į namus. Mobilus telefonas. Autoatsakiklis. Klaidingas sujungimas. Kaip elgtis, kai blogas ryšys? Keblios situacijos ir "nepatogūs skambučiai". Pagalbos telefonai. Išvados. Darbas iliustruotas nuotrauka.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2008-04-28
 • Turkija

  Šiek tiek istorijos. Geografinė padėtis. Politinė padėtis. Socialinė padėtis. Švietimas. Turkijos etiketas. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-09-20
 • Užsienio valstybių delegacijų priėmimo protokoliniai klausimai

  Įvadas. Protokolo funkcijos. Oficialūs vizitai. Darbo vizitai. Protokolinis pokalbis. Neoficialūs vizitai. Tranzitiniai vizitai. Vizitų programos. Pavyzdys.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2006-11-13
 • Užuojautos ir paguodos žodžiai lietuvių kalbos etikete

  Įvadas. Prisistatymas. Supažindinimas. Užuojautos ir paguodos žodžiai. Išvados.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-08
 • Vadovo etiketas

  PowerPoint pristatymas. Etiketo sąvoka. Etiketo paskirtis. Keturios etiketo formos. Tarnybinis etiketas. Verbalinio etiketo principai. Neverbalinio etiketo principai. Neverbalinis bendravimas. Kūno kalba. Dažniausiai daromos klaidos. Atributų naudojimo etiketas. Vyrų apranga. Moters apranga. Vizitinė kortelė. Vizitinės kortelės įteikimas. Vizitinė kortelė. Išvada. Tarptautinis tarnybinis etiketas. Išvada.
  Etiketas, pristatymas(31 skaidrė)
  2007-02-28
 • Vadovo ir pavaldinio bendravimo etiketas

  Įvadas. Svarbus veiksnys vadovo ir pavaldinio bendravime yra žodynas. Darbdavio etiketas su busimu darbuotoju. Pastabos darbdaviui dėl atleidimo iš darbo. Darbo ir tarnybos etika. Vadovo kasdieninis elgesys įstaigoje. Užsienio šalių vadovo ir pavaldinio santykiai. Nyderlandai. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai. Prancūzija. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Vokietija. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Anglija. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Belgija. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Šiais laikais pats sudėtingiausias bendravimas yra tarp vadovo ir pavaldinio moters (seksualinis priekabiavimas). Tarnybinis romanas. Tarnybiniai susirinkimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2006-11-20
 • Verbalinis ir neverbalinis bendravimas (2)

  Įvadas. Žodinis (verbalinis) bendravimas. Viešosios kalbos ypatumai. Viešųjų pasisakymų sandara. Bendravimas telefonu. Dalykinis bendravimas raštu. Konferencijos organizavimas. Susirinkimo organizavimas. Bendravimas telekomunikacijos pagalba. Neverbalinis bendravimas. Neverbalinių ženklų tipai. Neverbalinės bendravimo priemonės. Pabaiga.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2008-03-03
Puslapyje rodyti po