Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Labdaringi renginiai ir etiketas

  Įvadas. Pakvietimas ir apranga. Atsakymas į pakvietimą. Atvykimas į renginį. Vaišės. Kaip sodinti svečius prie stalo. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Aperityvas ir švediškas stalas. Dar keli reikalavimai labdaros renginiams. Išvados. Santrauka.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2006-12-30
 • Labiausiai paplitusios elgesio ir etiketo taisyklės

  Įvadas. Etiketas ir etika. Etiketas ir jos elementai. Etiketo taisyklės. Etiketo taisyklės, kurias dera išmokti šiandieną. Moterų etiketo taisyklės. Nepriekaištingas pirmas įspūdis. Tobulas elgesys: svarbūs formalumai (Rūbai, gestai). Dalykinės moters apranga. Interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, namų darbas(17 puslapių)
  2010-05-13
 • Lankytojų tipai ir jų aptarnavimas

  Įvadas. Literatūros analizė. Pagrindinės elgesio su lankytojais taisyklės. Psichologiniai veiksniai aptarnaujant lankytojus. Lankytojų tipai ir jų aptarnavimas. Lankytojų tipai. Lankytojų aptarnavimo sistemos. Lankytojų aptarnavimo standartai. Lankytojų sutikimas ir susodinimas restorane, kavinėje, bare. Interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2010-05-20
 • Lenkų dalykinio bendravimo ypatumai

  Lenkų fizinis sveikinimosi stilius. Tinkamos ir netinkamos pokalbio temos. Fiziniai lenkų gestai ir veido išraiškos, laikysena ir fizinis artumas, žvilgsniai. Tradicinė apranga. Gėrimai. Elgesys prie stalo. Sąskaitos apmokėjimas. Dovanos. Darbo kultūra.
  Etiketas, analizė(2 puslapiai)
  2005-06-03
 • Lietuvių kalbos etiketas

  Samprotaujamojo tipo rašinys apie etiketą, apie darbo autoriaus etiketo supratimą, etišką elgesį.
  Etiketas, rašinys(1 puslapis)
  2005-05-31
 • Lietuvos delegacijos į Ispaniją vizitų vadyba

  Įvadas. Kultūros savitumai ir nacionaliniai ypatumai. Trumpas šalies aprašymas. Tarptautinio verslo ir kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Ispanų religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-28
 • Lietuvos delegacijos į Nyderlandus vizitų vadyba

  PowerPoint pristatymas. Trumpai apie Olandiją. Olandija garsėja... Bendravimo ypatumai. Elgesys darbe. Derybos su olandais. Verslo pokalbiai. Galimos pokalbių temos. Pokalbių temos, kurių reiktų vengti. Dovanos ir suvenyrai. Apranga.
  Etiketas, pristatymas(13 skaidrių)
  2006-11-24
 • Lietuvos delegacijos į Norvegiją vizito vadyba

  Įvadas. Norvegijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Trumpas Norvegijos aprašymas. Laiko naudojimo sistema. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Norvegijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Bendravimo būdai. Bendravimo būdas ir kalbos vartojimas. Klausymosi įpročiai. Kaip susitarti su norvegais. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2008-07-04
 • Lietuvos delegacijos į Rusiją vizito vadyba

  Lietuvos delegacijos į Rusiją vizito vadyba. Rusija. Trumpas šalies aprašymas. Tarptautinio verslo su Rusija ir kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas bei įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2005-05-17
 • Maisto valgymo kultūra

  Įvadas. Maisto valgymo kultūra istorijos raidoje. Maistas ir valgymas. Valgomojo reikšmė. Valgymo laikas. Kas kaip valgoma? Viešbučiai ir restoranai padeda siekti tikslų. Patarimai prie stalo. Kaip elgtis pavalgius? Kitų šalių maisto pažinimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-12-22
 • Mandagumo raiška lietuvių kalboje (2)

  Įvadas. Mandagumo raiška. Elgesio taisyklės. Kalbos kultūra. Sveikinimasis ir prisistatymas. Susirašinėjimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2009-04-27
 • Mano pasirinktos šalies bendravimo ypatumai: Japonija

  Trumpai apie Japoniją. Ekonomika. Politiniai duomenys. Tarptautiniai klausimai ir ginčai. Verslo kalba. Hierarchija. Statusas ir lytis Japonijos verslo kultūroje. Išorinė harmonija. Reputacija. Formalumai ir ritualai. Bendravimo stilius. Netiesioginis verbalinis bendravimas. Paraverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Prezentacija. Sprendimų priėmimas. Verslo protokolas.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-29
 • Mitybos kultūra

  Sriubų patiekimas. Karštų antrųjų patiekalų patiekimas. Saldžiųjų patiekalų patiekimas. Vaisių patiekimas. Karštų gėrimų patiekimas. Alkoholinių gėrimų patiekimai. Alkoholinių gėrimų patiekimo temperatūros. Alkoholinių gėrimų patiekimo taisyklės. Gėrimų parinkimas. Svečių kvietimas. Pobūvio organizavimas. Aperityvas. Svečių susodinimas. Kaip elgtis prie stalo. Kada svečiui atsisveikinti. Pobūvio meniu sudarymo taisyklės. Pobūvių rūšys. Visiškai aptarnaujamas pobūvis. Iš dalies aptarnaujamas pobūvis.
  Etiketas, špera(9 puslapiai)
  2007-03-29
 • Moters apsirengimo etiketas

  Įvadas. Moters aprangos etiketas. Einant ieškoti darbo. Kaip apsirengti einant į darbą? Kaip rengtis einant į įvairius pobūvius ar renginius. Specialioji apranga. Moterų aksesuarai dėvint įvairią aprangą. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2010-03-01
 • Nacionaliniai bendravimo ypatumai: Tailandas

  Truputi apie Tailandą (istorija, politika, religija). Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti. Požiūris į laiką. Kaip visuomenei geriausia bendrauti su pasauliu. Sveikinimasis ir susipažindinimas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs krepiniai į vyrus, moteris, vaikus. Susipažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelio stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga. Metų laikai. Spalvos. Mados. Aksesuarai, papuošalai, kosmetika. Elgesys viešose vietose. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Gėrimai ir tostai.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2008-01-09
 • Naudojimosi kompiuteriu etiketas

  Kompiuteris. Informacinė visuomenė. Galimybių problema. Informacinės visuomenės pavojai. Kompiuterinis etiketas. Štai jo esminiai postulatai. Tinklo etiketas. Labiausiai paplitusios taisyklės vartotojams.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-24
 • Nepriekaištinga išvaizda

  Įvadas. Apranga. Kaip rengtis įvairiomis progomis, kad visuomet atrodytumėte nepriekaištingai. Namie. Svečiuose. Per šventes. Teatre. Per laidotuves. Sportuojant. Keliaujant. Darbe. Vyrai. Moterys. Tabu. Drabužių derinimas ir priežiūra. Švara ir kosmetika.
  Etiketas, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-11-26
 • Neverbalinis bendravimas (5)

  Įvadas. Neverbalinio bendravimo procesas. Neverbalinio bendravimo kilmė ir jo formos. Gestų kilmė. Neverbalinio bendravimo formos. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-08
 • Nežodinis bendravimas (3)

  PowerPoint pristatymas. Trys bendravimo rūšys. Žmogaus kūnas. Dalykinio bendravimo dalis. Informacijos perdavimo būdai. Informacijos perdavimas. Neverbaliniai bendravimo komponentai. Neverbalinės bendravimo priemonės. Keletas patarimų bendraujant su pirkėju.
  Etiketas, pristatymas(10 skaidrių)
  2008-11-24
 • Norvegija ir jos gyventojai

  Norvegija. Valdymo forma. Gyventojų skaičius. Piniginis vienetas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Kaip šalis reaguoja į dovanas, kyšius? Kaip priimamas atstumas tarp žmonių? Derybų vedimas. Kaip sutarti su norvegais. Klausymosi įpročiai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Elgesys viešose vietose. Arbatpinigiai. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-24
Puslapyje rodyti po