Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketo referatai

Etiketo referatai (159 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dalykinis etiketas: Gėlės

  Įvadas. Kokiomis progomis dovanojamos gėlės? Ką vertėtų žinoti dovanojant gėles? Kas kam dovanoja gėles? Kokias gėles kam dovanoti? Gėlių kalba bei jos skirtumai užsienio šalyse. Kaip gėlės yra teikiamos? Ar įteikiamas gėles reikia išvynioti? Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2007-04-19
 • Danų etiketas ir nacionaliniai vadybos ypatumai

  Įvadas. Danijos geografinė padėtis. Politika ir valdžia. Švietimas. Religija ir demografija. Kelios pastabos apie Daniją ir danus. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Klausymosi įpročiai. Mostai. Arbatpinigiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Dovanos. Punktualumas. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2008-01-01
 • Delegacijos iš Airijos vizito vadyba

  Įvadas. Susipažinti su Airijos valstybe, išsamiai panagrinėti Airijos valstybės protokolą ir etiketą. Delegacijos iš Airijos vizito vadyba. Trumpas Airijos aprašymas. Tarptautinis verslas su Airija ir kultūrinis ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Airių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Religija. Elgsenos ir manierų ypatumai. Elgesys viešose vietose. Verslo etiketas. Užsienio verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Svečių kelionės planavimas ir organizavimas (I variantas). Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas (I). Svečių kelionės planavimas ir organizavimas (II variantas). Airių vizito išlaidų sąmatos sudarymas (II. Svečių garbei rengiamų pietų vadyba. Išvados.
  Etiketas, referatas(24 puslapiai)
  2008-09-11
 • Delegacijos iš Kinijos vizito vadyba

  Įvadas. Teorinė dalis. Kinijos aprašymas. Tarptautinio verslo su Kinija ryšys. Kinijos kultūra. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Pirmasis susitikimas ir pasisveikinimas. Bendravimas. Susitikimai ir derybos. Kinijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Delegacijos iš Kinijos vizito į Lietuvą vadyba. Verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Vizito tikslas bei laikas. Bendroji programa bei scenarijus. Vizito planavimas bei organizavimas. Svečių garbei rengiamų pietų vadyba. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2010-05-06
 • Derybų etiketas

  Įvadas. Darbo tikslas: įsigilinti į derybų procesą ir aptarti pagrindinius dalykus susijusius su derybų etiketu. Derybų rūšys. Pasiruošimas deryboms. Derybų eiga. Derybų pabaiga. Anketinė apklausa. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2009-01-08
 • Didžiosios Britanijos ypatumai

  Didžiosios Britanijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Trumpas Didžiosios Britanijos aprašymas. Laiko naudojimo savitumai. Didžiosios Britanijos žmonių religijos. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-06
 • Dovanos ir suvenyrai (2)

  Įvadas. Dovanos ir suvenyrai. Kaip išrinkti ir įteikti dovanas? Kaip priimti dovanas? Verslo dovanos. Netikėtos ir netinkamos dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-04
 • Dovanos ir suvenyrai verslo vadyboje

  Įvadas. Tarnybinės dovanos. Dovanos verslo partneriams. Atskirose šalyse dovanų teikimas. Kalėdinės dovanos. Vestuvių dovanos. Dovanos naujagimiui. Padėkos už dovanas. Gėlės. Kada dovanojamos gėlės? Kada nedovanojame gėlių?
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2007-11-16
 • Eating habits and table manners all over the world

  Darbas anglų kalba. Valgio etiketas. Tables and Table Manners. Dining Etiquette. Table Ordering. "Reading" the Table Setting. Use of Silverware. When You Have Finished. Basic Table Manners. Keywords.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-08
 • Elementariausi kalbos etiketo reikalavimai

  Įvadas. Paguodos ir užuojautos žodžiai. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2006-03-01
 • Elgesys ir kultūra

  Elgesio kultūra. Išsiauklėjimas. Išsiauklėjusio žmogaus bruožai. Mandagumas. Taktiškumas. Korektiškumas. Delikatumas. Etiketas. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-12
 • Elgesys prie stalo

  Elgesys prie stalo. Keletas patarimų kaip elgtis prie stalo. Kaip patiekti valgius ir gėrimus. Kas kaip valgoma. Valgomieji įrankiai.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-17
 • Elgesys prie stalo (2)

  Įvadas. Kaip dera elgtis prie stalo. Kaip patiekti valgius ir gėrimus. Šaltieji patiekalai ir užkandžiai. Karštieji užkandžiai. Desertai. Gėrimai. Kas kaip valgoma. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2007-03-26
 • Elgesys viešoje vietoje

  Įvadas. Pasisveikinimas viešoje vietoje. Rankos kišenėse. Atstumas visuomeninėje ir asmeninėje erdvėse. Elgesys koncerto metu, teatre ir kino teatre. Kaip praeiti pro eilę. Pagalba girtam gatvėje. Protiškai neįgalūs žmonės. Moteris vyrų tualete. Reikalavimai rūkymo procese. Verkiantys vaikai prekybos centre. Verkiantys vaikai kelionėje. Etiketas taksi. Etiketas viešajame transporte. Moksleivių elgesio taisyklės viešose vietose. Jausmų demonstravimas viešose vietose. Ėjimas per duris. Stovėjimas eilėje. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-01-17
 • Etika moters aprangoje

  Įvadas. Moters aprangos etika. Kaip atrodyti darbe: aprangos etiketas. Moterų išvaizda. Dalykinės aprangos etiketo taisyklės. Aprangos etiketo klaidos. Palyginimas šiuolaikinės ir tarpukario moterų išsiruošimas į pokylį. Tarpukario moters pokylių aprangos etiketas. Specialioji moters apranga. Kokteilių suknelė, arba aprangos kodas. Galvos apdangalai. Moterų aksesuarai dėvint įvairią aprangą. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2008-05-08
 • Etiketas

  Referatas apie sekretorės - referentės darbo pobūdį, savojo įvaizdžio kūrimą. Charakteris. Korektiškas elgesys. Apranga. Kūno priežiūra. Baimės įveikimas. Tikėjimas savimi. Darbo pradžia.
  Etiketas, referatas(3 puslapiai)
  2005-07-21
 • Etiketas (3)

  Įvadas. Etiketas. Pasirengimas pokalbiui dėl darbo. Pokalbis. Išvaizda. Kūno kalba.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-26
 • Etiketas (4)

  Įvadas. Etiketo paskirtis. Dorovė ir etiketas. Etiketo turinys. Profesinis etiketas. Etiketas kasdieną. Pasisveikinimas ir susipažinimas. Prie stalo. Vyrų etiketas. Kalbos kultūra. Pokalbiai telefonu. Artimųjų aplinkoje, mokykloje, darbe. Šeimoje. Svečiuose. Su draugais. Mokykloje. Darbe. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2006-05-20
 • Etiketas (5)

  Susipažinimas ir pasisveikinimas. Pokalbiai telefonu. Elgesys viešose vietose. Aprangos reikalavimai.
  Etiketas, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-16
 • Etiketas automobilyje ir kitose transporto priemonėse

  Įvadas. Etiketas automobilyje sutinkant garbingus svečius, vykstant į oficialius priėmimus. Automobilis kasdieniškame gyvenime. Taksi etiketas. Elgesys autobusuose ir troleibusuose. Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2006-11-24
Puslapyje rodyti po