Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas

Etiketas (234 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Etiketas verslo organizacijoje ir už jos ribų

  Etiketas ir kasdieninis elgesys organizacijoje. Ką turėtų atminti darbdavys (verslininkas). Dalykinio etiketo reikalavimai. Verslininko išvaizda. Kūno kalba. Elgsena derybų metu. Biuro ar kontoros įranga. Elgesys su klientais. Dalyvavimo renginiuose etiketas. Tarptautinio bendravimo etiketas.
  Etiketas, referatas(38 puslapiai)
  2006-02-22
 • Etiketo reikalavimai administratoriaus darbe

  Įvadas. Darbo etika. Pavardės, titulai ir kreipiniai. Kultūros įtaka bendravimo sėkmei. Bendravimas su klientais bei užsieniečiais. Sėkmingas bendravimas. Bendravimas su užsieniečiais. Pokalbiai telefonu. Darbo drabužiai. Ko dar nereikėtų pamiršti. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-14
 • Etiketo reikalavimai dalykiniuose santykiuose

  Įvadas. Mandagumo taisyklės ir natūralus elgesys. Manipuliacija ar pagarba? Bendravimo ypatumai. Bendravimo būdai. Neverbaliniai bendravimo būdai. Verbaliniai bendravimo būdai. Bendravimo principai. Priimkime pašnekovą tokį, koks jis yra. Savęs vertinimas. Savojo "AŠ" vertinimo būdai. Etikos kodeksas. Įvaizdžio kūrimas. Reikalavimai aprangai. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2007-03-05
 • Etiketo reikšmė įvaizdžio formavime

  Etiketo reikšmė įvaizdžio formavime.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-22
 • Etiquette in administrators work

  Darbas anglų kalba. Introduction. The first impression. Welcome. Business card exchange. Chat protocol. Negotiating chat. Conclusions.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2010-06-14
 • Etiškas vadovas (2)

  Įvadas. Vadovo asmenybė. Vadovo dorovingumas. Vadovų tipologija. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-12-15
 • Europos šalių etiketas. Pietų šalys

  PowerPoint pristatymas. Etiketo subtilybės. Pagrindinės kultūros kryptys. Hierarchijos ar lygybės šalininkai? Kas svarbiau – taisyklės ar ryšiai? Ar bendravimas priklauso ar nepriklauso nuo situacijos? Proceso ar rezultato šalininkai? Formalūs ar neformalūs? Sveikinimosi stilius. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Arbatpinigiai. Punktualumas. Mada. Graikija. Ispanija. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Ispanija. Graikija. Sąskaitos apmokėjimas. Verslo etiketas. Vadovavimo stilius.
  Etiketas, pristatymas(24 skaidrės)
  2009-05-13
 • Furšeto aptarnavimo ypatumai

  Įvadas. Darbo tikslas: Parengti pobūvio planą. Furšeto aptarnavimo ypatumai. Pobūvio plano sudarymas. Vieta, laikas, žmonių skaičius. Salės paruošimas ir apipavidalinimas. Meniu. Reikalingi indai,įrankiai, staltiesės, papuošimo elementai. Aptarnavimo forma.
  Etiketas, pristatymas(8 puslapiai)
  2009-01-13
 • Gėlių dovanojimo etiketas

  Įvadas. Gėlių dovanojimas. Apie tai, kas ir kam gali dovanoti gėles. Progos, kuriomis dovanojamos gėlės. Gėlių parinkimas ir jų reikšmės. Gėlių parinkimas. Gėlių reikšmės. Gėlių įpakavimas. Vazoninių gėlių dovanojimas. Gėlių įteikimas. Gėlių priėmimas ir padėka. Gėlių dovanojimo tradicijos įvairiose Europos šalyse. Išvados. Priedai (3)
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2006-10-09
 • Germaniškasis vadybos modelis

  Įžanga. Europinės vadybos bruožai. Europietiškojo vadybos modelio formavimasis. Germaniškojo vadybos modelio pagrindiniai bruožai. Orientacija į dalykinius reikalus ar tarpusavio santykius. Vokiečių požiūris į dalykinius reikalus. Pirmasis kontaktas germaniškose tautose. Statuso, hierarchijos, valdžios ir pagarbos vaidmuo germaniškojoje vadyboje. Orientavimasis į laiką ir dienotvarkę. Išvados. Priedas (1).
  Etiketas, tyrimas(18 puslapių)
  2008-09-19
 • Germanų kultūrų šalių etiketas

  Įvadas. Vokietija. Kelios pastabos apie Vokietiją ir vokiečius. Pagrindinės kultūros kryptys. Požiūris į laiką ir rizikos baimė. Bendravimas ir kalbos ypatumai. Sveikinimasis ir supažindinimas. Vokietijos verslo etiketas. Santykiai tarp vadovų ir pavaldinių. Bendradarbiavimas. Austrija. Kelios pastabos apie Austriją ir austrus. Bendravimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-31
 • Gero elgesio taisyklės ir netinkamas elgesys

  Įvadas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti, kokios elgesio taisyklės yra būtinos geram elgesiui. Apie elgesio taisykles. Geras elgesys viešumoje. Sveikinimasis. Kaimynai. Kaip elgtis kine ir teatre. Elgesys viešajame transporte. Geras elgesys šeimoje. Tėvų pavyzdys. Geras elgesys tarnyboje. Geras tonas įstaigoje. Pokalbis dėl darbo. Netinkamas elgesys. Interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2008-12-12
 • Geros manieros - prabanga ar būtinybė

  Malonūs ir paslaugūs darbuotojai atspindi įmonės ar įstaigos strategiją. Geros manieros yra būtina kiekvienos karjeros sąlyga. Taigi – Jūs esate naujas darbuotojas. Išvados. Jūsų pirmo pavaldinio priėmimas į darbą ir atleidimas iš jo. Taisyklės, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, priimant į darbą naują darbuotoją. Ar sakyti tiesą darbuotojui, kurį atleidžiate iš darbo? Taisyklės kaip atleisti iš darbo. Pabaigai.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-09-24
 • Good manners all over the world

  Darbas anglų kalba. Geros manieros aplink pasaulį. Good manners all over the world. Introduction. Germans suddenly discovered they are ill-mannered. How polite are the Italians? Guide to Finnish customs and manners. Conclusion. Vocabulary.
  Etiketas, namų darbas(12 puslapių)
  2005-05-10
 • Graikijos etiketas

  Įvadas. Valstybė ir visuomenė. Švietimas ir mokslo įstaigos. Trumpa istorinė apžvalga. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Kokie tie graikai? Priklausomi ar nepriklausomi nuo kitų? Hierarchijos ar lygybės šalininkai? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Laikysena ir fizinis artumas. Apranga. Dovanos. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Derybos. Korespondencija. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-10-23
 • Graikijos etiketo ypatumai

  Graikijos etiketo ypatumai. Maistas. Žmonės. Verslas. Moterų statusas.
  Etiketas, rašinys(4 puslapiai)
  2007-01-04
 • Indija. Etiketas

  Geografinė padėtis. Politika ir valdžia. Pagrindinės kultūros kryptys. Bendravimas. Požiūris į laiką. Kaip indai bendrauja su pasauliu? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Induizmo atstovai. Musulmonai. Sikai. Sveikinimasis ir supažindinimas. Bendravimo būdai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimai. Laikysena ir fizinis atstumas. Žvilgsniai. Emocijos. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Valdymo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Derybos. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-06-08
 • Indonezija

  Įvadas. Indonezija. Verslo kalba. Pirmasis kontaktas. Orientavimasis į laiką. Statusas ir pagarbos rodymas. Išorinė komunikacija. Verbalinis bendravimas. Paraverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Prezentacija. Derybų ribos. Kontrakto vaidmuo. Dovanų teikimas. Reputacija ir bendravimas. Pagalbiniai mokėjimai. Aprangos stilius. Išvados. Išnašos.
  Etiketas, kursinis darbas(15 puslapių)
  2008-07-15
 • Ispanijos kultūra ir etiketas

  Ispanijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Trumpas Ispanijos šalies aprašymas. Tarptautinio verslo su Ispanijos šalimi ir kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Ispanijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2009-01-16
 • Išsiauklėjimo nustatymas pagal elgesį

  Įžanga. Apie elgesį. Dorovė, estetika ir etika. Susipažinimas, sveikinimasis ir vizitai. Prisistatymai. Elgesys prie stalo. Darbinis auklėjimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(5 puslapiai)
  2007-10-30
Puslapyje rodyti po