Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketo referatai

Etiketo referatai (159 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tarptautinis protokolas ir etiketas Portugalijoje

  Įvadas. Apie Portugaliją ir portugalus. Pagrindinės kultūros kryptys. Laikomasi hierarchijos ar lygybės? Požiūris į laiką. Rizikuojantys ar vengiantys rizikos? Formalūs ar neformalūs? Pagarbūs kreipiniai į vyrus ir moteris. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos temos. Žvilgsniai. Punktualumas. Naudingos frazės. Verslo etiketas. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir pristatymai. Korespondencija. Derybos. Dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2008-03-13
 • Tarptautinis protokolas: Turkija

  Įvadas. Istorinė ir politinė apžvalga. Mokslo ,meno ir kultūros įžymybės. Religija. Bendravimo ypatumai. Maitinimosi ypatumai. Susipažinimas. Sveikinimasis. Verbalinės ir neverbalinės kalbos ypatumai. Požiūris į laiką. Elgesys viešose vietose. Pagrindinės šventės. Kasdieninė tvarka įstaigose. Derybų ypatumai. Korespondencija. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-01-25
 • Tarptautinis verslo protokolas ir etiketas

  Tarptautinio protokolo idėja. Susitikimų protokolas: apranga. Susitikimų protokolas: punktualumas. Neverbalinis bendravimas. Neverbalinis pasisveikinimas. Atstumas. Simboliniai gestai. Susitikimų protokolas: kreipinio forma. Verbalinis pasisveikinimas. Susitikimų protokolas: keitimasis vizitinėmis kortelėmis. Dovanų teikimas ir priėmimas. Susitikimų protokolas: gaivieji gėrimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2005-09-14
 • Telefoniniai pokalbiai ir jų etiketas

  Įvadas. Darbiniai telefono pokalbiai. Pasisveikinimas. Kaip kreiptis? Mūsų pageidavimo išreiškimas. Padėka. Atsisveikinimas. Kito asmens pakvietimas. Privatūs pokalbiai. Prašymas. Atsisveikinimas. Tinkamas laikas skambinti į namus. Mobilus telefonas. Autoatsakiklis. Klaidingas sujungimas. Kaip elgtis, kai blogas ryšys? Keblios situacijos ir "nepatogūs skambučiai". Pagalbos telefonai. Išvados. Darbas iliustruotas nuotrauka.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2008-04-28
 • Turkija

  Šiek tiek istorijos. Geografinė padėtis. Politinė padėtis. Socialinė padėtis. Švietimas. Turkijos etiketas. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-09-20
 • Užsienio valstybių delegacijų priėmimo protokoliniai klausimai

  Įvadas. Protokolo funkcijos. Oficialūs vizitai. Darbo vizitai. Protokolinis pokalbis. Neoficialūs vizitai. Tranzitiniai vizitai. Vizitų programos. Pavyzdys.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2006-11-13
 • Užuojautos ir paguodos žodžiai lietuvių kalbos etikete

  Įvadas. Prisistatymas. Supažindinimas. Užuojautos ir paguodos žodžiai. Išvados.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-08
 • Vadovo ir pavaldinio bendravimo etiketas

  Įvadas. Svarbus veiksnys vadovo ir pavaldinio bendravime yra žodynas. Darbdavio etiketas su busimu darbuotoju. Pastabos darbdaviui dėl atleidimo iš darbo. Darbo ir tarnybos etika. Vadovo kasdieninis elgesys įstaigoje. Užsienio šalių vadovo ir pavaldinio santykiai. Nyderlandai. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai. Prancūzija. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Vokietija. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Anglija. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Belgija. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Šiais laikais pats sudėtingiausias bendravimas yra tarp vadovo ir pavaldinio moters (seksualinis priekabiavimas). Tarnybinis romanas. Tarnybiniai susirinkimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2006-11-20
 • Verbalinis ir neverbalinis bendravimas (2)

  Įvadas. Žodinis (verbalinis) bendravimas. Viešosios kalbos ypatumai. Viešųjų pasisakymų sandara. Bendravimas telefonu. Dalykinis bendravimas raštu. Konferencijos organizavimas. Susirinkimo organizavimas. Bendravimas telekomunikacijos pagalba. Neverbalinis bendravimas. Neverbalinių ženklų tipai. Neverbalinės bendravimo priemonės. Pabaiga.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2008-03-03
 • Verslininko etiketas

  Vadovas. Vadovo darbas. Etinio požiūrio į verslą aspektai. Verslininko etiketo kodeksas. Reikalavimai vadovo. Kalbos paprastumas. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2005-05-30
 • Verslininkų ir vadybininkų apranga, avalynė, viešoji kalba ir elgesys

  Verslininkų, vadybininkų apranga ir avalynė. Dalykiškos moters apranga ir avalynė. Viešoji kalba ir elgesys. Išvados.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-14
 • Verslo etika

  Įžanga. Etikos apibrėžimas. Etika, teisė ir rinkos ekonomika. Verslo etika. Verslo etikos svarba rinkos ekonomikoje. Etikos ir teisės ryšys. Etika ir verslas. Etikos svarba verslui. Etikos diegimas įmonėje. Etiketas ir jo svarba versle. Etiketas versle. Mandagumas – verslininko sėkmės pagrindas. Išvados.
  Etiketas, referatas(23 puslapiai)
  2005-09-15
 • Verslo etiketas ir jo svarba

  Įvadas. Verslo etiketas ir jo svarba. Etikos reikalavimai pokalbio (derybų) metu. Verslininko kūno kalba. Išvados ir pasiūlymai.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-09-25
 • Viešos kalbos rengimo etiketas

  Oficiali vieša kalba. Neoficiali vieša kalba. Asmeninis pokalbis. Instruktažas. Seminaras. Susirinkimas. Pokalbis telefonu. Televizinė konferencija. Nesinervinimas. Tinkamas balsas. Tinkami žodžiai. Naudojimasis gestais ir mimika. Užrašai. Patalpa. Pagrindai: pasirengimas. Pagrindai: planas. Pradžia: parengtiniai veiksmai. Vidurinė dalis: parengtiniai veiksmai. Pabaiga: parengtiniai veiksmai. Vaizdinės priemonės. Demonstravimo priemonės.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-21
 • Vizitai (2)

  Vizitų formos. Oficialūs vizitai. Darbo vizitas. Neoficialusis vizitas. Vizitas tranzitu. Mandagumo vizitas. Vizitų programos.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-09-19
 • Vizitinės kortelės ir jų naudojimas

  Įvadas. Keitimasis vizitinėmis kortelėmis. Asmeninės kortelės. Tarnybinės vizitinės kortelės. Vizitinės kortelės įvairioms progoms. Vizitinių kortelių dydis. Informacija pateikiama vizitinėse kortelėse. Vizitinių kortelių ženklai ir spalvos. Kalbos niuansai. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-20
 • Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas

  Įvadas. Vokietijos Federalinė Respublika. Elgesys viešose vietose. Elgesys prie stalo. Arbatpinigiai. Neverbalinė kalba. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Dovanos. Kreipiniai. Religija. Mokslas ir švietimas. Derybos. Sveikinimasis ir susipažinimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-08-27
 • Vokietijos Federalinės Respublikos etiketas (2)

  Įvadas. Vokietijos federalinė respublika. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Elgesys prie stalo. Namuose, restorane, darbe. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Arbatpinigiai. Neverbalinė kalba. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Dovanos. Kreipiniai. Religija. Mokslas ir švietimas. Derybos. Sveikinimasis ir susipažinimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2008-01-01
 • Vokietijos kultūros savitumai ir nacionaliniai ypatumai

  Vokietijos kultūros savitumai ir nacionaliniai ypatumai. Požiūris į laiką. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Religija, elgsena, manieros. Bendravimas. Elgesys viešose vietose. Dovanos. Apranga.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-23
Puslapyje rodyti po