Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketo referatai

Etiketo referatai (159 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Etiketas ir jo elementai: išvaizda

  Įvadas. Išvaizda – žmogaus "vizitinė kortelė". Aprangos reikalavimai. Frakas. Smokingas. Vyriškų kostiumų tipai. Angliškas. Klasikinis europietiškas. Modifikuotas europietiškas. Amerikietiškas. Išeiginis ir vizitinis kostiumai. Išeiginis kostiumas. Vizitinis kostiumas. Specialioji apranga. Moteriškų drabužių tipai. Moteriški kostiumėliai. Suknelės. Vizitinė suknelė. Vakarinė suknelė. Kokteilių suknelė. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-03-20
 • Etiketas ir jo svarba versle

  Etiketas ir jo svarba versle. Etiketas. Etiketas versle. Išvada. Etikos teorijos. Suinteresuotųjų skirstymas. Verslininko etika. Etikos kodeksai. Etikos taisyklės verslo specialistams. Socialinė atsakomybė.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2006-10-25
 • Etiketas ir mandagumas

  Įvadas. Teorine darbo dalis. Mandagumas. Etiketas. Praktine darbo dalis. Mokinių apklausa. Klases auklėtojo apklausa. Siūlymai klases auklėtojui. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-10-03
 • Etiketas verslo organizacijoje ir už jos ribų

  Etiketas ir kasdieninis elgesys organizacijoje. Ką turėtų atminti darbdavys (verslininkas). Dalykinio etiketo reikalavimai. Verslininko išvaizda. Kūno kalba. Elgsena derybų metu. Biuro ar kontoros įranga. Elgesys su klientais. Dalyvavimo renginiuose etiketas. Tarptautinio bendravimo etiketas.
  Etiketas, referatas(38 puslapiai)
  2006-02-22
 • Etiketo reikalavimai administratoriaus darbe

  Įvadas. Darbo etika. Pavardės, titulai ir kreipiniai. Kultūros įtaka bendravimo sėkmei. Bendravimas su klientais bei užsieniečiais. Sėkmingas bendravimas. Bendravimas su užsieniečiais. Pokalbiai telefonu. Darbo drabužiai. Ko dar nereikėtų pamiršti. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-14
 • Etiketo reikalavimai dalykiniuose santykiuose

  Įvadas. Mandagumo taisyklės ir natūralus elgesys. Manipuliacija ar pagarba? Bendravimo ypatumai. Bendravimo būdai. Neverbaliniai bendravimo būdai. Verbaliniai bendravimo būdai. Bendravimo principai. Priimkime pašnekovą tokį, koks jis yra. Savęs vertinimas. Savojo "AŠ" vertinimo būdai. Etikos kodeksas. Įvaizdžio kūrimas. Reikalavimai aprangai. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2007-03-05
 • Etiketo reikšmė įvaizdžio formavime

  Etiketo reikšmė įvaizdžio formavime.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-22
 • Etiquette in administrators work

  Darbas anglų kalba. Introduction. The first impression. Welcome. Business card exchange. Chat protocol. Negotiating chat. Conclusions.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2010-06-14
 • Etiškas vadovas (2)

  Įvadas. Vadovo asmenybė. Vadovo dorovingumas. Vadovų tipologija. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2008-12-15
 • Gėlių dovanojimo etiketas

  Įvadas. Gėlių dovanojimas. Apie tai, kas ir kam gali dovanoti gėles. Progos, kuriomis dovanojamos gėlės. Gėlių parinkimas ir jų reikšmės. Gėlių parinkimas. Gėlių reikšmės. Gėlių įpakavimas. Vazoninių gėlių dovanojimas. Gėlių įteikimas. Gėlių priėmimas ir padėka. Gėlių dovanojimo tradicijos įvairiose Europos šalyse. Išvados. Priedai (3)
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2006-10-09
 • Germanų kultūrų šalių etiketas

  Įvadas. Vokietija. Kelios pastabos apie Vokietiją ir vokiečius. Pagrindinės kultūros kryptys. Požiūris į laiką ir rizikos baimė. Bendravimas ir kalbos ypatumai. Sveikinimasis ir supažindinimas. Vokietijos verslo etiketas. Santykiai tarp vadovų ir pavaldinių. Bendradarbiavimas. Austrija. Kelios pastabos apie Austriją ir austrus. Bendravimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-31
 • Gero elgesio taisyklės ir netinkamas elgesys

  Įvadas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti, kokios elgesio taisyklės yra būtinos geram elgesiui. Apie elgesio taisykles. Geras elgesys viešumoje. Sveikinimasis. Kaimynai. Kaip elgtis kine ir teatre. Elgesys viešajame transporte. Geras elgesys šeimoje. Tėvų pavyzdys. Geras elgesys tarnyboje. Geras tonas įstaigoje. Pokalbis dėl darbo. Netinkamas elgesys. Interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2008-12-12
 • Geros manieros - prabanga ar būtinybė

  Malonūs ir paslaugūs darbuotojai atspindi įmonės ar įstaigos strategiją. Geros manieros yra būtina kiekvienos karjeros sąlyga. Taigi – Jūs esate naujas darbuotojas. Išvados. Jūsų pirmo pavaldinio priėmimas į darbą ir atleidimas iš jo. Taisyklės, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, priimant į darbą naują darbuotoją. Ar sakyti tiesą darbuotojui, kurį atleidžiate iš darbo? Taisyklės kaip atleisti iš darbo. Pabaigai.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-09-24
 • Graikijos etiketas

  Įvadas. Valstybė ir visuomenė. Švietimas ir mokslo įstaigos. Trumpa istorinė apžvalga. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Kokie tie graikai? Priklausomi ar nepriklausomi nuo kitų? Hierarchijos ar lygybės šalininkai? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Laikysena ir fizinis artumas. Apranga. Dovanos. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Derybos. Korespondencija. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-10-23
 • Indija. Etiketas

  Geografinė padėtis. Politika ir valdžia. Pagrindinės kultūros kryptys. Bendravimas. Požiūris į laiką. Kaip indai bendrauja su pasauliu? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Induizmo atstovai. Musulmonai. Sikai. Sveikinimasis ir supažindinimas. Bendravimo būdai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimai. Laikysena ir fizinis atstumas. Žvilgsniai. Emocijos. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Valdymo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Derybos. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-06-08
 • Ispanijos kultūra ir etiketas

  Ispanijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Trumpas Ispanijos šalies aprašymas. Tarptautinio verslo su Ispanijos šalimi ir kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Ispanijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(14 puslapių)
  2009-01-16
 • Išsiauklėjimo nustatymas pagal elgesį

  Įžanga. Apie elgesį. Dorovė, estetika ir etika. Susipažinimas, sveikinimasis ir vizitai. Prisistatymai. Elgesys prie stalo. Darbinis auklėjimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(5 puslapiai)
  2007-10-30
 • Italija: etiketas ir protokolas

  Įvadas. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip žmonėms geriausia bendrauti? Požiūris į laiką. Rizikuojantys ar vengiantys rizikos? Kaip geriausia visuomenei bendrauti su pasauliu. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelio stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga. Mados. Aksesuarai, papuošalai, kosmetika. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Susodinimas. Namuose, restorane, darbe. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Sąskaitos apmokėjimas. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2006-11-15
 • Japonijos kultūros ypatumai versle

  Įvadas. Darbo tikslas – supažindinti su Japonijos kultūros ypatumais verslo santykiuose. Japonų tauta. Bendravimas. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Klausymosi įpročiai. Humoras. Verslo etiketas. Kreipimasis. Pasisveikinimas, susipažinimas. Susitikimų planavimas. Punktualumas. Derybų ypatumai. Bendrasis etiketas. Apranga. Sėdėjimas. Valgymas. Alkoholis, tostai. Dovanos. Moterų padėtis. Išvados ir pasiūlymai.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2008-11-27
 • Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) tarpukultūrinė komunikacija dalykiškuose santykiuose

  Įvadas. Amerikiečių Tautiniai bruožai. Tiesos samprata. Sveika nuovoka. Paslankūs amerikiečiai. Humoras versle. Šovinizmas. Kultūrų klasifikacija. Vienaplanis laikas. Autoriteto, vadovavimo ir darbo tvarkos sampratos. Klausymosi įpročiai. Bendravimo aplinka. Ryšių užmezgimas. Vizitinės kortelės. Asmeniniai aspektai. Aiškiai ir tiesiai link tikslo. Žaibiškas nuomonės išsakymas. Seksualinis priekabiavimas. Laikas ir punktualumas. Verslo drabužiai. Kaip suprasti gestų reikšmę. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2008-10-24
Puslapyje rodyti po