Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketo referatai

Etiketo referatai (159 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kaip patiekti valgius ir gėrimus. Kas kaip valgoma

  Įvadas. Kaip patiekti valgius ir gėrimus. Šaltieji patiekalai ir užkandžiai. Karštieji užkandžiai. Sriubos. Karštieji patiekalai. Saldieji patiekalai. Vaisiai. Arbata, kava, kakava. Gaivieji gėrimai. Kas kaip valgoma. Virtas kiaušinis Žuvis. Ikrai. Vėžiai. Austrės. Krabai. Sraigės. Sumuštiniai. Dešros ir kumpiai. Salotos. Sūris. Paukštiena. Šonkauliukai. Padažas. Spageti. Tortai, pyragai, riestainiai. Saldainiai. Obuolys, kriaušė. Apelsinas. Bananas. Vynuogės. Arbūzai ir melionai. Uogos.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2007-10-15
 • Kalba ir etiketas

  Paralingvistika ir etiketas. Nekalbiniai elementai, sąlygojami etiketo. Kalbiniai elementai, sąlygojami etiketo.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2005-08-06
 • Kalbos etiketas

  Kalbos etiketas kaip tautos savitumo išraiška. Sakytinė ir rašytinė kalba. Sakytinės kalbos klasifikacija pagal raišką: Bendrinė kalba; Tarmė; Buitinė šnekamoji kalba. Kalbos raiška.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2005-07-01
 • Kalbos etiketas (2)

  Sveikinimo žodžiai. Kalbinimas. Giriamieji žodžiai, komplimentai. Linkėjimai. Dėkojimas. Prašom, prašyčiau. Atsiprašau! Gal galėčiau?..
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-13
 • Kalbos etiketas (3)

  Kaip kreiptis ir prašyti, Dėkojimas, Atsiprašymas, Linkėjimai, Pasisveikinimai ir atsisveikinimai, Giriamieji žodžiai, komplimentai, Susipažinimas, Laiško rašymas, Kalbėjimas telefonu, Stilius, Aiškumas, Tikslumas, glaustumas, Gyvumas, kalbos grožis, Savitvarda.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2005-11-12
 • Kalbos etiketas (4)

  Kalbos etiketas. Sveikinimasis ir sveikinimas. Atsisveikinimas. Linkėjimai. Užuojautos bei paguodos žodžiai. Dėkojimas. Mandagumo žodeliai "prašom, prašau, prašyčiau". Pokalbis telefonu. Laiško rašymas. Kalbos etiketas moko tarpusavio bendravimo. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2006-01-20
 • Kasdienis etiketas šeimoje

  Įvadas. Kasdienis etiketas šeimoje: dalijimasis namų pareigomis, tinkamas elgesys prie stalo bei viešumoje. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-28
 • Konferencijos organizavimas "Mėsos importo poveikis Lietuvos rinkai"

  Įvadas. Konferencijos programa. Konferencijos dienotvarkė ir darbotvarkė. Konferencijos aprašymas. Pasiruošimas konferencijai. Konferencijos vadovo pareigybinė instrukcija. Konferencijos scenarijus. Pranešimo pavyzdys. Konferencijos rezultatas. Priėmimo organizavimas. Priėmimo rūšis. Kviečiamųjų asmenų sąrašo sudarymas. Kvietimo maketas. Svečių susodinimo už stalo plano sudarymas. Stalo kortelių pavyzdžiai. Tosto variantas. Konferencijos išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etiketas, referatas(16 puslapių)
  2007-06-11
 • Kultūra ir etiketas versle

  Įvadas. Bendrosios nuostatos. Pokalbio strategija. Dalykinio etiketo abėcėlė. Verslininko išvaizda. Elgsena derybų metu. Biuro ar kontoros įranga. Elgesys su klientais. Naujos moterų elgesio ir elgesio su jomis taisyklės. Vadovo elgesys.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2006-10-30
 • Kultūriniai imperatyvai Danijoje

  Įvadas. Bendra apžvalga. Kelios pastabos apie Daniją ir danus. Pagrindinės kultūros kryptys. Kalba. Apranga. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos temos. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Šventės ir nedarbo dienos. Didžiosios šventės. Dovanos. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2009-06-09
 • Kvietimai ir oficialūs priėmimai

  Kvietimai. Kvietimo turinys ir forma. Kas kviečia. Ką kviečia. Į kokį pobūvį kviečiama. Kada. Kur. R.S.V.P. (prašymas atsakyti). Apranga. Kita informacija. Kvietimų tipai. Formalūs kvietimai. Neformalūs kvietimai. Priėmimo atšaukimas. Padėkos. Oficialūs priėmimai. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". "Taurė vyno su sūriu". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė ir ponių kava. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Piknikas. "Savas butelis". Bendrieji priėmimų reikalavimai.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2007-05-23
 • Labdaringi renginiai ir etiketas

  Įvadas. Pakvietimas ir apranga. Atsakymas į pakvietimą. Atvykimas į renginį. Vaišės. Kaip sodinti svečius prie stalo. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Aperityvas ir švediškas stalas. Dar keli reikalavimai labdaros renginiams. Išvados. Santrauka.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2006-12-30
 • Lankytojų tipai ir jų aptarnavimas

  Įvadas. Literatūros analizė. Pagrindinės elgesio su lankytojais taisyklės. Psichologiniai veiksniai aptarnaujant lankytojus. Lankytojų tipai ir jų aptarnavimas. Lankytojų tipai. Lankytojų aptarnavimo sistemos. Lankytojų aptarnavimo standartai. Lankytojų sutikimas ir susodinimas restorane, kavinėje, bare. Interviu. Interviu analizė. Išvados.
  Etiketas, referatas(15 puslapių)
  2010-05-20
 • Lietuvos delegacijos į Ispaniją vizitų vadyba

  Įvadas. Kultūros savitumai ir nacionaliniai ypatumai. Trumpas šalies aprašymas. Tarptautinio verslo ir kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Ispanų religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-28
 • Lietuvos delegacijos į Norvegiją vizito vadyba

  Įvadas. Norvegijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Trumpas Norvegijos aprašymas. Laiko naudojimo sistema. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Norvegijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Bendravimo būdai. Bendravimo būdas ir kalbos vartojimas. Klausymosi įpročiai. Kaip susitarti su norvegais. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2008-07-04
 • Lietuvos delegacijos į Rusiją vizito vadyba

  Lietuvos delegacijos į Rusiją vizito vadyba. Rusija. Trumpas šalies aprašymas. Tarptautinio verslo su Rusija ir kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas bei įteikimas. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(13 puslapių)
  2005-05-17
 • Maisto valgymo kultūra

  Įvadas. Maisto valgymo kultūra istorijos raidoje. Maistas ir valgymas. Valgomojo reikšmė. Valgymo laikas. Kas kaip valgoma? Viešbučiai ir restoranai padeda siekti tikslų. Patarimai prie stalo. Kaip elgtis pavalgius? Kitų šalių maisto pažinimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-12-22
 • Mandagumo raiška lietuvių kalboje (2)

  Įvadas. Mandagumo raiška. Elgesio taisyklės. Kalbos kultūra. Sveikinimasis ir prisistatymas. Susirašinėjimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2009-04-27
 • Mano pasirinktos šalies bendravimo ypatumai: Japonija

  Trumpai apie Japoniją. Ekonomika. Politiniai duomenys. Tarptautiniai klausimai ir ginčai. Verslo kalba. Hierarchija. Statusas ir lytis Japonijos verslo kultūroje. Išorinė harmonija. Reputacija. Formalumai ir ritualai. Bendravimo stilius. Netiesioginis verbalinis bendravimas. Paraverbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Prezentacija. Sprendimų priėmimas. Verslo protokolas.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-29
 • Moters apsirengimo etiketas

  Įvadas. Moters aprangos etiketas. Einant ieškoti darbo. Kaip apsirengti einant į darbą? Kaip rengtis einant į įvairius pobūvius ar renginius. Specialioji apranga. Moterų aksesuarai dėvint įvairią aprangą. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2010-03-01
Puslapyje rodyti po