Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Kita>Etiketas>Etiketo referatai

Etiketo referatai (159 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Nacionaliniai bendravimo ypatumai: Tailandas

  Truputi apie Tailandą (istorija, politika, religija). Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti. Požiūris į laiką. Kaip visuomenei geriausia bendrauti su pasauliu. Sveikinimasis ir susipažindinimas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs krepiniai į vyrus, moteris, vaikus. Susipažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelio stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga. Metų laikai. Spalvos. Mados. Aksesuarai, papuošalai, kosmetika. Elgesys viešose vietose. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Gėrimai ir tostai.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2008-01-09
 • Naudojimosi kompiuteriu etiketas

  Kompiuteris. Informacinė visuomenė. Galimybių problema. Informacinės visuomenės pavojai. Kompiuterinis etiketas. Štai jo esminiai postulatai. Tinklo etiketas. Labiausiai paplitusios taisyklės vartotojams.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-24
 • Neverbalinis bendravimas (5)

  Įvadas. Neverbalinio bendravimo procesas. Neverbalinio bendravimo kilmė ir jo formos. Gestų kilmė. Neverbalinio bendravimo formos. Išvados.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-08
 • Norvegija ir jos gyventojai

  Norvegija. Valdymo forma. Gyventojų skaičius. Piniginis vienetas. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Kaip šalis reaguoja į dovanas, kyšius? Kaip priimamas atstumas tarp žmonių? Derybų vedimas. Kaip sutarti su norvegais. Klausymosi įpročiai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Tinkamos ir netinkamos temos. Elgesys viešose vietose. Arbatpinigiai. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-24
 • Oficiali vakarienė

  Įvadas. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė, ponių kava. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Žurfiksas. Bendrieji priėmimų reikalavimai organizatoriams ir svečiams.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2007-04-17
 • Oficialių pokalbių telefonu etiketas

  Įvadas. Pasisveikinimas. Prisistatymas. Kreipimasis. Pageidavimas. Padėka. Atsisveikinimas. Atsiliepimas telefonu. Kito asmens pakvietimas. Išvados.
  Etiketas, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-15
 • Oficialūs priėmimai

  Įvadas. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė, ponių kava. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Piknikas. "Savas butelis". Bendrieji priėmimų reikalavimai.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-05-23
 • Oficialūs priėmimai (2)

  Įvadas. Priėmimo vadyba. Priėmimo rūšies pasirinkimas. Kviečiamų svečių sąrašo sudarymas. Meniu sudarymas. Stalo kortelės. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". "Taurė vyno su sūriu". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė, ponių kava. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Piknikas. "Savas butelis". Bendrieji priėmimų reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(17 puslapių)
  2007-05-10
 • Pagrindiniai elgesio prie stalo reikalavimai

  Įvadas. Svečių pasitikimas ir susodinimas. Kas kaip patiekiama ir valgoma. Apie ką byloja servetėlė. Kada nedera linkėti "gero apetito". Galima sakyti "ne". Pokalbiai prie stalo. Keletas patarimų. Išvados. Santrauka. Diskusiniai klausimai.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2009-04-07
 • Pakvietimai ir svečių kortelės

  Įvadas. Kvietimas į priėmimą. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Ką rašyti kvietime. Kvietimų rekvizitai. Kvietimų pavyzdžiai. Stalo kortelės. Išvados.
  Etiketas, referatas(11 puslapių)
  2007-02-06
 • Pasaulio šalių maitinimosi ypatumai: Tailandas, Belgija, Armėnija

  Tailandiečių maitinimosi ypatumai. Susodinimas prie stalo. Elgesys prie stalo. Valgymo laikas ir būdingiausiais maistas. Virtuvės ypatumai. Pagrindiniai prieskoniai. Maisto subtilybės Tailando regionuose. Belgų maitinimosi ypatumai. Susodinimas prie stalo. Elgesys prie stalo. Valgymo laikas ir būdingiausiais maistas. Virtuvės ypatumai. Gėrimai. Šokoladas. Regioniniai skirtumai. Restoranų kultūra. Armėnų maitinimosi ypatumai. Susodinimas prie stalo. Elgesys prie stalo. Valgymo laikas ir būdingiausiais maistas. Virtuvės ypatumai. Saldumynai. Gėrimai.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2007-02-26
 • Pobūvių rūšys

  Įvadas. Priėmimai. Priėmimų tipai. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Taurė šampano. Taurė vyno. Taurė vyno su sūriu. Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kokteilis furšetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė. Ponių kava. Žurfiksas. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Dalykiniai pietūs. Piknikas. "Savas butelis". Pasiplaukiojimas garlaiviu. Išvados.
  Etiketas, referatas(18 puslapių)
  2008-06-10
 • Pobūvių rūšys (2)

  Įvadas. oficialūs priėmimai. Akademinė šventė. Dalykiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Neoficiali vakarienė. Parodos atidarymas. Pokylis. Banketas. Vėlyvieji pusryčiai. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Priešpiečiai. Žurfiksas. Piknikas. Ponių kava (arbatėlė). Pobūviai. Pobūvis furšetas. Pobūvis kokteilis. Taurė šampano. Taurė vyno. Taurė vyno su sūriu. Spaudos konferencija ir spaudos atstovų priėmimas. Priešpietinis priėmimas. Susodinimas prie stalo. Aptarnavimo eiga ir rūkymas. Išvados.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2008-09-17
 • Pobūvių rūšys (4)

  Įvadas. Priėmimai. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Priėmimų tipai. "Taurė šampano". "Taurė vyno". "Taurė vyno su sūriu". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Arbatėlė. Ponių kava. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Žurfiksas. Dalykiniai pietūs. Dalykiniai pietūs Lietuvoje. Piknikas. "Savas butelis". Pobūviai su šokiais. Išvados.
  Etiketas, referatas(24 puslapiai)
  2009-05-12
 • Pokalbio telefonu etiketas

  Įvadas. Pokalbio mobiliuoju telefonu etiketas. Pokalbio telefonu taisyklės ir ypatumai. Aptarnavimas telefonu. Pastabos.
  Etiketas, referatas(10 puslapių)
  2005-10-10
 • Prancūzija (15)

  Prancūzijos kultūros savitumai ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai.
  Etiketas, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-31
 • Prancūzijos kultūros ypatumai

  Prancūzijos kultūros ypatumai. Bendra Prancūzijos apžvalga. Pagrindinės Prancūzijos kultūros kryptys. Žmonių bendravimas visuomenėje. Prancūzų požiūris į laiką ir riziką. Prancūzų visuomenės bendravimas su pasauliu. Kalba - prancūzų kultūros simbolis. Supažindinimas ir fizinio sveikinimosi stiliaus ypatumai. Prancūzų bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Aprangos ypatumai Prancūzijoje. Valgiai, gėrimai ir elgesys prie stalo prancūzų kultūroje. Patarimai kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketo ypatumai Prancūzijoje.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-31
 • Priėmimai

  Priėmimų rūšys. "Taurė šampano". "Taurė vyno". Kokteilis. Furšetas. Bufetas. Kviestiniai pusryčiai. Kviestiniai pietūs. Kviestinė vakarienė. Arbatėlė. Ponių kava. Žurfiksas. Bendrieji priėmimų reikalavimai. Išvados.
  Etiketas, referatas(9 puslapiai)
  2005-06-12
 • Privilegijos ir imunitetai

  Įžanga. Diplomatijos ištakos ir šiandiena. Diplomatinės atstovybės ir jų funkcijos. Privilegijos ir imunitetai. Išvados.
  Etiketas, referatas(7 puslapiai)
  2007-04-02
 • Protokolas ir etiketas (6)

  Įžanga. Etninių kultūrų ypatumai ir skirtumai. Etninės nuostatos. Apžvalga. Voratinklio visuomenė. Progresas. Tarp kultūriniai skirtumai. Elgesys ir taktika. Verslo susitikimai. Derybos. Susitikimų etiketas. Sprendimų priėmimas. Derybos ir kompromisas. Išvados.
  Etiketas, referatas(20 puslapių)
  2007-02-27
Puslapyje rodyti po